Alikantė lankytinos vietos

Alikantė – Įdomiausios lankytinos vietos

Alikantė – kokias lankytinas vietas joje išties verta pamatyti? Ką aplankyti ir kas tikrai verta dėmesio? Jūsų dėmesiui – įdomiausios lankytinos vietos Alikantėje.

Dažniausiai apie Alikantę kalbama labai daug, tačiau tikrai ne kiekvienas leidžia sau čia atvykti.

O, visgi, labai verta, kadangi atostogomis kvepianti vieta paliks Jums tik pačius geriausius jums ir dar daug metų primins apie savo šilumą bei puikią gamtą.

Į Alikantę siūlome net tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos, tad vos po kelių valandų skrydžio galėsite mėgautis šiluma.

Platus lankytinų vietų pasirinkimas Alikantėje dažniausiai glumina – ką pamatyti Alikantėje pirmiausia?Geriausia, žinoma, namuose susidaryti sąrašą, kadangi tikrai nepavyks pamatyti visko. Tad mes jums padėsime tokį sąrašą susidaryti!

Taigi – kas yra Alikantė ir kuo kvėpuoja jos žmonės?

Alikantė lankytinos vietos

Alikantė

Lankytinos vietos Alikantėje

Alikantės paplūdimiai

Visiškai natūralu, kad daugelis Alikantę kaip atostogų kryptį renkasi tik todėl, kad nori kuo labiau atsipalaiduoti, pamiršti kasdieninius rūpesčius ir paprasčiausiai visą dieną maudytis bei mėgautis saulės voniomis.

Kadangi Alikantėje yra ne vienas paplūdimys – pagal poreikius kiekvienas gali rasti arčiausiai jo viešbučio esantį arba tokį, kuriame siūlomos norimos paslaugos.

Patys populiariausi ir geriausiai išvystyti paplūdimiai:

  • San Juan
  • Costa Blanca
  • Benidormas
  • Torevjecha

Santa Barbara pilis

Santa Barbara pilis dažniausiai pavadinama Alikantės vizitine kortele ir viena populiariausių lankytinų vietų, kadangi daugelis specialiai dėl jos į Alikantę ir vyksta. Kadangi jos aukštis siekia net 166 metrus, ji atrodo išties įspūdingai. Tai yra viena didžiausių pilių, kuri buvo statyta dar Viduriniais amžiais Ispanijoje.

Šiuo metu pilyje galima rasti muziejų, kuriame plačiau pasakojama apie šalies istoriją

Jeigu muziejus Jūsų nedomina – aplankyti pilį verta vien dėl jos architektūros.

Tabarkos sala

Mėgstantiems poilsį labai rekomenduojama aplankyti Tabarkos salą. Tai yra vienintelė apgyvendinta sala Valensijos regione ir nuo Alikantės krantų nutolusi per 20 km. Tai tikrai nėra toli, o aplankyti salą labiausiai verta dėl gamtos grožio.

Nors pati sala yra labai maža ir jos parametrai yra vos 1800 m x 400 m, tačiau būdama tokia mažutė ji yra tikrai ypatinga: nuostabus grožio įlankos, gamtoje augantis maistas bei daugelis kitų malonumų laukia Jūsų šioje saloje.

Fernando pilis

Fernando pilis nėra tokia garsi ir tokios įspūdingo grožio kai minėta Santa Barbaros, tačiau jeigu norite pamatyti, kaip atrodo XIX amžiaus vietinė gynybinė pilis – tai yra puikus pavyzdys.

Viešbučių rezervacija Alikantėje

Ieškote viešbučio Alikantėje? Peržiūrėkite geriausius pasiūlymus ir sužinokite, kokios viešbučių kainos Alikantėje! Rezervuokite dabar ir sutaupykite 😉Booking.com

Kadangi griuvėsiai gana neblogai išlikę – patys susidaryti gan aiškų vaizdą.

Aqualandia

Aqualandia yra venas didžiausių ir geriausiai išpuoselėtų vandens pramogų parkų, kuriame ką veikti ras kiekvienas: ir vaikai, ir suaugę. Tai lankytina vieta Alikantėje, kuri patieks tieks mažiems, tiek ir dideliems – juk vandens pramogų nebūna per daug? 😉

Bene labiausiai akis traukia ir aktyviai lankomas yra Atlanto bangų baseinas. Jis puikiai tinka patiems didžiausiems vandens pramogų asams.

Pats parkas veikia nuo gegužės iki spalio, tad jeigu tik atostogaujate šiuo metu – apsilankyti čia yra paprasčiausiai būtina.

Alikantė lankytinos vietos

Alikantė

Kandeliabros urvai

24 km nuo Alikantės miesto nutolę urvai yra viena lankomiausių objektų miesto apylinkėse. Daugiau nei 150 metrų ilgio urvas yra unikali vieta, kurioje galite grožėtis įvairiais gamtos dariniais: stalaktitais ir stalagmitais.

Šio urvo pats gražiausias akcentas, kuris sulaukia daugiausia dėmesio, yra urvų viduje esantys skliautai, kurie atrodo labai karališkai, kaip kai kurie kiti teigia – labai religiškai, kadangi primena bažnyčios skliautus.

Šiuolaikinio meno muziejus

Jeigu esate meno žmogus arba paprasčiausiai norite pamatyti, kaip atrodo  vietinių supratimas apie meną – tokiu atveju būtinai apsilankykite šiuolaikinio meno muziejuje, kuriame eksponatų gausa yra labai įvairi ir tuo pačiu labai skirtinga.

Jeigu iki šiol dar neteko pamilti meno – po apsilankymo šiame muziejuje – tikrai teks.

Akivaizdu, kad Alikantė yra tokia įvairi, tokia skirtinga ir tai jai suteikia savotiško žavumo. Siūlome ir Jums čia apsilankyti. Galbūt tai bus geriausios jūsų atostogos iki šiol?

Susipažinkite su Alikante šiame video!

Pamatykite Alikantę iš paukščio skrydžio! 🙂

Alikantės žemėlapisBooking.com