Automobilio nuoma Alikantėje

Automobilio nuoma Alikantėje

Alikantė – atostogų rojus, kuriame kiekvienas gali rasti, ką veikti. Nuo aktyvaus laisvalaikio iki saulėtų paplūdimių, labai skanaus maisto bei daugelio kitų malonumų, kurie jums leis džiaugtis tokiomis pramogomis, kokios Jums labiausiai tinka bei patinka.

Kadangi Alikantėje yra labai daug pramogų – geriausia pasirinkti tinkamą keliavimo priemonę, kuri padės pamatyti kuo daugiau ir pažinti tą tikrą Alikantę, o ne tą, kuria išmynė turistų pėdos.

Jeigu norite pamatyti kuo daugiau Alikantės, juolab, pamatyti tas vietas, kur dažniausiai nevyksta turistiniai autobusai, tokiu atveju  transporto priemonės nuoma yra geriausias pasitikimas.

Automobilio nuoma Alikantėje

Alikantė

Automobilio nuoma Alikantėje

Didelis privalumas, kad šiuo metu Alikantėje egzistuoja išties labai daug nuomos punktų, juolab, platus skirtingų transporto priemonių pasirinkimas, tad kiekvienas ras tokį variantą, kuris jam labiausiai tinka.

Išsinuomokite ir susiraskite tinkamiausią transporto priemonę dar tada, kol esate Lietuvoje. Tokiu atveju galėsite tikslingai peržiūrėti galimybes, palyginti jas ir džiaugtis, kad rasta kokybė pilnai atitiks Jūsų poreikius.

Kodėl verta po Alikantę keliauti su išnuomotu automobiliu, o ne viešuoju transportu?

  • Auto nuomos kaina nėra didelė, tad dažnaisiais niuansas – kaina, tampa visiškai nebeaktualus
  • Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad su mašina galėsite važiuoti ten, kur norite, o ne ten, kur veža autobusai
  • Didelis privalumas, kad esate visiškai nepriklausomas ir norimoje vietoje galite praleisti tiek laiko, kiek norite. Juk taip dažna nepavyksta pasimėgauti tam tikromis vietomis tik todėl, kad reikia judėti koja kojon su ekskursija
  • Taip pat su savimi galite vežtis tiek daiktų, kiek reikia
  • Jeigu keliaujate su vaiku – tai tikrai yra pats geriausias pasirinkimas. Žinoma, būtinai sužinokite, ar transporto priemonėje bus vaiko kėdutė. Keliaujantiems po Alikantę su augintinais – transporto priemonės nuoma ne tik geriausias, tačiau dažnai ir vienintelis pasirinkimas

Alikantė yra nuostabi, tad jeigu norite pažinti jos grožį nuo A iki Z – geriausia pasinaudoti automobilio nuoma. Bus paprasčiau, tikslingiau ir tuo pačiu informatyviau.

Lankytinos vietos Alikantėje

  • Fernando pilis buvo pastatyta dar XIX amžiuje. Pagrindinis jos tikslas yra gynybinis. Šiuo metu neblogai išsilaikę vartai bei sienos, tad jeigu mėgstate keliauti laiku – tokiu atveju apžiūrint šią pilį tikrai pavyks tai padaryti.
  • Tabarkos sala yra tarsi Alikantės vizitinė kortelė, tad ją aplankyti yra būtina. Nors sala yra gana maža, tačiau čia galite rast ne vieną paplūdimį, kuris puikiai sutvarkytas ir pritaikytas turistams. Visgi, išlikęs jo natūralu kad galutinis vaizdas tikrai gana gražus ir skoningas.
  • Aqualandia yra vienas didžiausių vandens parkų visoje Europoje. Jeigu mėgstate aktyviai leisti laiką ir mėgautis vandens malonumais – tokiu atveju tikrai rasite čia ką veikti visą dieną. Pramogų parke yra vietos ir pavalgyti, išgerti, paskanauti ir tuo pačiu patirti naujus potyrius. Verta šiai vietai pasilikti visą dieną, kad nereikėtų skubėti.
  • Mundomaro jūros gyvūnų parkas yra puiki vieta tiems, kurie labai myli gyvūnus. Su jais susipažinti galite regioniniame parke, kuris yra sukurtas pagal kiekvienos rūšies gyvūno poreikius. Nepergyvenkite, jie tikrai labai puikiai prižiūrimi, puoselėjama aplinka, džiaugiamasi, kad galima artimiau susipažinti su laukine gamta.
  • Santa Barbara pilis yra vienas pagrindinių pasididžiavimų ir labai dažnai pavadinama regiono simboliu. Pilies aukštis siekia net 166 metrus ir labiausiai akis traukia ne jos aukštis, tačiau unikali architektūra.

Atostogos Alikantėje gali būti pačios geriausios Jūsų gyvenime. Juk čia ras ką veikti kiekvienas. Tad rinkitės šią kryptį kaip galimybę puikioms atostogoms.

Alikantės žemėlapis

Kurkite kelionės maršrutą jau dabar! 🙂