Maljorka lankytinos vietos

Automobilio nuoma Maljorkoje

Maljorka – tai poilsiautojų pamėgta sala Viduržemio jūros regione. Kasmet čia apsilanko gausybė keliautojų, suvilioti karštos saulės, skaidraus jūros vandens ir puikių paplūdimių. Maljorka laikoma viena idealiausių krypčių saulėtoms atostogoms. Tiesa, salos apylinkėse taip pat yra ką pamatyti ir nuveikti.

Tad aktyviam laisvalaikiui nusiteikę poilsiautojai liks nustebinti – čia gausu architektūrinių paminklų, istoriją menančių vietovių, muziejų su gausiomis kolekcijomis ir dar daugiau.

Todėl šįkart aptarsime populiariausias Maljorkos lankytinas vietas ir kaip ten nuvykti.

Maljorka lankytinos vietos

Maljorka

Automobilių nuoma

Jeigu Jūsų planuose yra apkeliauti visą Maljorkos salą ar bent didesnę dalį jos, teks atsakyti sau į klausimą – kokią transporto priemonę rinksitės. Dažnai, viešasis transportas, autobusai ar traukiniai – vienas praktiškiausių pasirinkimų. Tiesa, tik ne tada, kada keliaujate kartu su visa šeima, draugais ar kolegomis. Keliautojai, kurie tikisi šiek tiek daugiau komforto bei sutaupyti laiką kelionės metu, vis dažniau renkasi automobilių nuomą. 

Jeigu nusprendėte išsinuomoti automobilį, prieš tai darydami būtinai išsinagrinėkite kompanijos iš kurios ketinate užsisakyti paslaugą sąlygas. Paprastai, kiekvienoje kompanijoje jos skiriasi, tad būkite atidūs. Tiesa, daugelis klientų džiaugiasi automobilių nuomos paslauga, nes visos sąlygos kiek įmanoma būna palankesnės kliento naudai. Dažniausiai, kartu su paslaugų paketu, klientas gauna įskaičiuotą draudimą, oro uosto taikomą apmokestinimą bei galite būti ramūs kelyje – prireikus atvažiuos pagalba ar galėsite paskambinti kilus klausimams į klientų aptarnavimo centrą. Nuomų punktuose automobilių pasirinkimo spektras gan platus, galėsite išsirinkti automobilį, atitinkantį Jūsų poreikius. Žinoma, turėkite omenyje, kuo mažesnis automobilis, tuo pigiau Jums kainuos.

Automobilio nuoma Maljorkoje

Atkreipkite dėmesį, kad būtina su savimi turėti galiojančius asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus bei būkite dėmesingi amžiaus cenzui. Neatitikus reikalaujamo amžiaus, gali tekti susimokėti papildomą mokestį. 

Kelyje labai praverčia navigacijos sistema, kaip ir iš anksto sudarytas maršruto planas su lankytinais objektais. Pateikiame pačias lankomiausias vietas Maljorkos saloje:

Atvykus į Maljorką, būtina apsilankyti jos sostinėje – Palma. Čia išvysite gilią istoriją menančių statinių, o vienas lankomiausių – katedra Santa Maria. Tai išskirtinės architektūros ir grožio statinys, kurį pastatyti užtruko net keturis šimtmečius. 

Bellver pilis – dar vienas įspūdingas ir turistų pamėgtas objektas. Kadaise pilis priklausiusi karališkosios šeimos atstovams, vėliau tapusi kalėjimu, o šiandien įspūdingu muziejumi, stūksančiu ant aukštos kalvos. Užlipus, atsivers nuostabus miesto vaizdas, tad jeigu mėgstate pasižvalgyti po miesto platybes iš dangaus – pirmyn!

Soller botanikos sodas įkurtas 1985 metais. Tai labai graži ir ypatinga vieta gamtos mėgėjams ar tiems, kurie nori pajausti ramybę ir pabėgti nuo šurmulio. Sode susipažinti su augalais, kurie yra ant išnykimo ribos, sužinosite apie retas augalų rūšis bei augalus būdingus šiam regionui.

Deia kaimelis – Maljorkos pietvakariuose įsikūręs nedidelis kaimelis. Kai kurie net prilygina jį pasakų miesteliui. Mat jį supa iš visų pusių nepaprasto grožio gamta, o miestelio viduje jaučiama atmosfera visai nepanaši į mums įprastą didmiesčių rimtą. 

Romėnų miesto griuvėsiai. Lankytina vieta Maljorkoje istorijos entuziastams. Kadaise čia klestėjo Polentijos miestas įkurtas romėnų, tačiau bėgant metams liko tik miesto griuvėsiai. Taip pat netoliese turėsite progą apsilankyti muziejuje, kuriame eksponuojami radiniai iš miestelio griuvėsių. 

Patiks ne tik mažiems, bet ir dideliems, sostinėje įsikūręs akvariumas. Jame pamatysite nuostabaus grožio dekoracijų, įvairiausių pasaulio žuvų. Be abejonės, aptiksite ir ryklių!

Nepraleiskite progos apsilankyti garsiuose salos urvuose. Tai Campoult urvas, kurio ilgis net 16 kilometrų. Didžiausi turtai slypi jame – stalagmitų ir stalaktitų varvekliai. 

Viešbučių Maljorkoje rezervacijaBooking.com