Automobilio nuoma Tenerifėje

Automobilio nuoma Tenerifėje

Tenerifė – pati didžiausia Kanarų salyno sala, kuri kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų, kurie čia atvyksta ne tik plačiau pasidomėti salos istorija bei pasigrožėti architektūra, tačiau paprasčiausia pasideginti ir pasidžiaugti geltonomis pakrantėmis. Nors šioje saloje puikiu oru galima džiaugtis ištisus metus, tačiau gyvenantys visą laiką puikiai jaučia oru permainas. Geriausi kainų pasiūlymai yra pateikiami nuo rugsėjo iki gruodžio, o puikiausias oras tęsiasi nuo gegužės iki vasaros gali. Visgi, lankytis Tenerifėje verta ištisus metus, kadangi tai išties atostogomis bei asmeniniu rojumi kvepianti vieta.

Automobilio nuoma Tenerifėje

Pats patogiausias būdas pažinti Tenerifę ir pamatyti kuo daugiau lankytinų objektų – transporto nuoma. Automobilių nuoma Tenerifėje yra labai plačiai išvysta ir pradėjus ieškoti Jums labiausiai tinkamo varianto – turėtumėte internete palyginti kelis esminius niuansus, kurie garantuoja paslaugų kokybę. Juolab, juk kiekvienas savaip supranta, koks nuomos punktas jiems labiausiai tinka. Kol vieni nori pigių paslaugų, tuo tarpu kitiems svarbiausia, kad nuomos punkte būtų jiems pati tinkamiausia transporto priemonė.

Renkantis nuomos punktą Tenerifėje, įvertinkite šiuos svariausius niuansus:

  • Kiek kainuoja Jūsų pasirinkta transporto priemonės nuoma.
  • Taip pat labai svarbu detaliai perskaityti sutarties sąlygas, kurios dažniausiai aptariamos internete.
  • Naudinga skaityti kitų žmonių komentarus, nes tai padeda susidaryti nuomonę – ko galima tikėtis.
  • Reikia nepamiršti, kad renkantis nuomos punktą reikės palikti užstatą. Rinkitės tą, kuris kainos prasme Jums tinka labiausiai.
  • Papildomai siūlome įvertinti, su kokiais priedais transporto priemonė dažniausiai nuomojama: GPS sistema, vaikų kėdutė, auto įvykio deklaracijos pildymas ir t.t.
  • Nepamirškite, kad internete naudinga skaityti kitų žmonių komentarus. Tai padės ne tik rasti tinkamiausią transporto priemonės punktą, tačiau ir konkrečią transporto priemonę su kuria geriausia keliauti Tenerifėje.

Automobilio nuoma Tenerifėje

Kadangi šiais laikais visą reikalingą info paprastai rasite internete – tai padeda sutaupyti daug laiko ir greitai rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Kuomet jau susiradote mašiną – laikas keliauti. O Tenerifėje yra labai daug vietų, kurias verta apžiūrėti. Su nuomota transporto priemone – viskas kur kas paprasčiau ir tai reikalauja mažiau laiko.

  • Teidės nacionalinis parkas ir jame esantis Teidės ugnikalnis yra bene aktyviausiai lankoma vieta. Tiesa, nereikia pergyventi, ugnikalnis nėra aktyvus. Šiuo metu suteikiama galimybė specialiu keltuvu užkilti iki ugnikalnio viršaus. Mėgstantiems iššūkius galima važiuoti, dalį kelio reikės eiti. Ugnikalnio viršūne yra aikštelė, kurioje galėsite grožėtis atsiveria panorama saugiai.
  • Siamo parkas yra ta vieta, kurioje lankosi vandens mylėtojai. Šis parkas yra priskiriamas vienam iš 10-ies vandens pramogų parkų, kurių paslaugų kokybė yra geriausia. Nuo vandens pramogų iki kavinių, taip pats, specializuotų vietų skirtų Jums ir Jūsų vaikams. Kiekvienas ras čia ką veikti.
  • Los Gigantes uolos yra įspūdingo dydžio vulkaninės kilmės uolos. Šis gamtos stebuklais yra puiki vieta nudžiuginti akis ir tuo pačiu pasidaryti šimtus fantastiškų nuotraukų.
  • Loro parkas yra zoo sodas, kuriame gyvena tūkstančiai gyvūnų rūšių. Zoo sodas yra labai didelis, suskirstytas pagal gyvūnų rūšis, kad kiekvienas turintis savo favoritus čia tikrai juos ras. Tiesa, nepamirškite, kad negalima erzinti gyvūnų, neelkite jiems diskomforto.

Tenerifė nėra didelė plati, tačiau išties labai įvairi ir kiekvienas, kuris nori pažinti salą, kurioje yra amžina vasara – turėtų lankytis Tenerifėje. Būdama tokia paprastai tuo pačiu ji yra tokia ypatinga ir graži. Kaip jau minėjome – auto nuoma Tenerifėje yra paprasčiausias būdas suteikiantis galimybę geriau pažinti šį nuostatų kraštą.