Ibiza

Automobilių nuoma Ibizoje

Ibiza idealiai tinka tiems, kurie trokšta atostogas praleisti pašėlusiai, mėgautis naktiniu gyvenimu, puikiais klubais ir vakarėliais.

Ši atostogų kryptis visuomet buvo populiari vakarėlių mėgėjų tarpe. Šią pramogų sostinę būtinai reikia aplankyti bent vieną kartą gyvenime! Atitrūkite nuo kasdienybės ir jau įgrisusios rutinos, mėgaukitės šios salos teikiamomis pramogomis.

Tiesa, Ibiza turi ką pasiūlyti ir tiems, kurie mėgsta kiek ramesnes atostogas. Čia galėsite mėgautis saulėtais orais, puikiais paplūdimiais ir šilta žydra jūra.

Vienas lengviausių ir greičiausių būdų aplankyti visas populiariausias vietas Ibizoje – automobilių nuoma. Išsinuomoję automobilį, patogiai galėsite keliauti po visą salą, apžiūrėti unikalias vietas ir išvengsite spūsčių. Privalumas iš ties didelis, kuomet nereikia derinti savo kelionės maršruto prie viešojo transporto tvarkaraščių, o panorėjus, galite važiuoti bet kur ir bet kuriuo metu.

Automobilio nuoma Ibizoje

Sau tinkamiausią automobilį išsirinks net ir patys išrankiausi, kadangi nuomos punkte automobilių modelių pasirinkimas siūlomas labai platus. Galėsite rinktis atsižvelgiant į savo kelionės tikslus bei numatytą biudžetą.

Nepamirškite turėti galiojančio asmens dokumento ir vairuotojo pažymėjimo. Be jų – kaip be rankų. Būtinai atkreipkite dėmesį į taisykles ir atidžiai išnagrinėkite pateiktą sutartį. Visuomet sutartis sudaryta taip, kad palankias sąlygas gautų abi pusės. Tiesa, dažniausiai taikomi amžiaus apribojimai, vairuotojas privalo turėti bent 21 metus.

Prieš rezervaciją būtinai pasidomėkite įmonės iškeltais reikalavimais. Sutartyje bus numatytas visas Jums siūlomas paslaugų paketas, numatyta kaina bei garantuotas draudimas atsitikus eismo įvykiui ar vagystės atveju.

Bene labiausiai vertinamas dalykas – rezervacija. Prieš pat kelionę rezervavę automobilį, galėsite nebesijaudinti dėl smulkmenų nukeliavus į Jūsų pasirinktą šalį. Taip sutaupysite savo laiką bei išvengsite nesklandumų.

Pateikiame kelias rekomendacijas, ką vertėtų pamatyti apsilankius Ibizoje.

Ibiza

Viena svarbiausių vietų, kurias turėtumėte aplankyti – senamiestis. Jame galėsite pasivaikščioti vingiuotomis ir siauromis gatvelėmis, pasigrožėti senovę menančiais architektūriniais statiniais. Taip pat senamiestyje įsikūrusios geriausios kavinukės ir restoranai, kuriuose galėsite paragauti vietinių patiekalų.

Dalt Vila – amžius menanti didinga tvirtovė, kurią pamatysite iš toli. Būtinai prieikite arčiau, kadangi jos grožis ir didybė atsiskleidžia iš arti. Besidomintieji istorija ir tiems, kuriems rūpi Ibizos kultūra, būtinai turėtų apsilankyti prie tvirtovės veikiančiame muziejuje.

Be abejonės, verta apsilankyti veikiančiose miesto bažnyčiose ir aikštėse, kuriose renkasi tiek vietiniai, tiek į miestą atvykę keliautojai. Sant Rafael katedra – bene didžiausia miesto įžymybė.

Apsilankykite Ibizos pilyje, kuri garsėja savo ištaigingu vidumi, tiek nepaprasta išore. Ši pilis yra įtraukta į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą.

Ibizos urvai – populiarus turistų traukos objektas. Užsisakę ekskursijas turėsite progą pabuvoti Can Marca ir Cava de Ses Llegoste urvuose. Pastarajame įkurtas akvariumas, kuriame turėsite išskirtinę galimybę pamatyti rečiausias žuvis ir vėžiagyvius.

Nuostabia panorama ir unikaliais gamtos vaizdais galite pasigrožėti užlipę į Es Vedra uolos viršūnę. Nepamirškite prigriebti fotoaparato, kadangi tikrai norėsite įsiamžinti prie šio puikaus reginio.

Viešuoju transportu ar išsinuomoję automobilį galėsite nuvykti į Sant Antoni miestą. Šis miestas patiks tiems, kurie dievina puikius paplūdimius, vakarinius renginius, barus ir puikius restoranus. Šiame mieste rasite visko, ko reikia aktyviam poilsiui ir nepamirštamam vakarui.

Mėgstantiems naktinį gyvenimą, siūlome apsilankyti populiariausiame salos klube – Privilege. Jame mėgausitės puikia muzika bei gera atmosfera. Po šios kelionės dar ilgai negalėsite pamiršti pašėlusių vakarų ir karštų naktų Ibizoje.

Ibizos kurortas tiesiog sukurtas idealioms atostogoms. Įdomių veiklų suras tiek pašėlusių vakarėlių gerbėjai, tiek romantikai, norintys praleisti ramias ir kupinas šiltų atsiminimų atostogas.