Malaga

Automobilių nuoma Malagoje

Vienas iš labiausiai pamėgtų saulėtosios Ispanijos kurortų – Malaga. Šiame mieste apstu tiek puikių paplūdimių tikram poilsiui, tiek lankytinų objektų mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. Malagoje, kaip ir visoje Ispanijoje, klimato sąlygos lepina visus išsiilgusius karštų ir saulėtų dienų, lengvo vėjelio ir šiltos jūros. Planuojantiems daugiau aplankyti žymias Malagos vietas bei jos apylinkes nei gulėti paplūdimyje, rekomenduojame pasvarstyti apie automobilio nuomą. Taip ne tik galėsite pasigirti geriau susipažinę su šiuo miestu, bet ir nepervargsite keliaudami pėsčiomis ar viešuoju transportu.

Vienas didžiausių automobilių nuomos privalumų – pigi ir komfortiška kelionė. Prieš rinkdamiesi transporto priemonę, būtinai apgalvokite, kiek keleivių ketina keliauti kartu bei kokį kelionės maršrutą planuojate. Jeigu planuojate keliauti siaurais, vingiuotais ar nelygiais keliukais, kalnuotomis vietovėmis, būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos faktorius.

Automobilio nuoma Malagoje

Automobilių nuoma patogi tuo, jog kada panorėję pasikeistus planams, galėsite pakeisti rezervacijos laiką arba apskritai ją atšaukti. Taip pat kai kuriais atvejais galite gauti nuolaidas, kurios padės sutaupyti kelionei skiriamą biudžetą. Kartu su išsinuomotu automobiliu, gausite ir lanksčias nuomos sąlygas. Automobilio draudimas leis Jums atsipalaiduoti ir apsaugos nuo nemalonių incidentų. Tiesa, Jums bus suteikta ir papildoma informacija apie turistinius objektus Malagoje bei kitas svarbias detales. Svarbiausia su savimi turėti asmens dokumentą bei vairuotojo pažymėjimą. Atkreipkite dėmesį į sutarties sąlygas, kadangi daugelis nuomos punktų riboja vairuotojo amžių. Dažniausiai, automobilio vairuotojas privalo turėti bent 21 metus.

Kad kelionės maršrutą būtų planuoti lengviau, pateikiame populiariausius lankytinus objektus Malagoje.

Malaga

Vienas populiariausių objektų – Malagos katedra. Šis renesanso stiliaus architektūrinis statinys žavi kiekvieną šios epochos mylėtoją. Pasigrožėkite ne tik išore, bet užsukite ir į jos vidų, kuriame visus lankytojus žavi didingas triaukštis altorius. Įspūdinga, tiesa?

Malagos rotušė – dar viena svarbi vieta šiame mieste. Įspūdį sustiprina riek puošni išorė, kuriai didybės suteikia puošnios kolonos ir dekoro elementai, tiek visumą užpildo daliai sutvarkyta aplinka, skirta ramiam atokvėpiui.

Įsimintina patirtimi taps apsilankymas Gibralfaro pilyje, kuri stūkso nuo XIV amžiaus. Įspūdį sustiprina iki šių dienų išlikusios gynybinės sienos, kurios viduramžiais šią pilį saugojo nuo priešų. Pilies teritorija iš tiesų priverčia stabtelėti ir pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdais, augančiais pušynais.

Labai panašius jausmus kelia ir Alcazaba tvirtovė, kurie stovi jau daugiau nei tūkstantmetį. Apsilankius sutiksite, kad ši tvirtovė primena arabišką stilių. Visa aplinka, arkos, iš akmenukų sudėliotos grindys tikras šedevras.

Tiems, kurie domisi menu, rekomenduojame užsukti į Avenida del Mar bulvarą, kuriuose galėsite pasigrožėti garsiaisiais Salvadoro Dali meno kūriniais. Taip pat Jūsų dėmesį patrauks patrauklūs restoranai ir jaukiose kavinukės.

Jeigu žavitės ispanų kultūra ir visuomet svajojote pajusti bulių kautynių dvasią, turėtume apsilankyti Mijas Pueblo arenoje. Tiesa, pamatysite ne bulių kautynes, o pasirodymus su žirgais. Tačiau pasidomėti daugiau šia atrakcija galėsite apsilankę muziejuje.

Įdomus reginys Jūsų laukia Torcal de Anteguera parke. Jame įrengtos įvairių formų uolos, kurias suformavo pati gamta. Taip pat galėsite leistis į pažinį turą turistiniais takeliais.

Pablo Picaso muziejus patiks šio dailininko gerbėjams. Jame eksponuojami žymiausi jo darbai, o pailsėti galėsite šalia įrengtame jaukiame parkelyje.

Nerja urvai – tai unikali atrakcija. Urvai tęsiasi net keturis kilometrus, tad pasiruoškite ekstremaliems pojūčiams. Akis galėsite paganyti į įspūdingus stalaktitų ir stalagmitų varveklius bei išvysite retas gyvūnų rūšis.