Ibiza

Geriausi Ispanijos kurortai – TOP-10

Ispanija – viena populiariausių kelionių krypčių visoje Europoje. Poilsiautojus ši šalis vilioja savo šiltais ir saulėtais orais, turtinga istorija bei per šimtmečius susiformavusia kultūra. Ispanijos krantus skalauja jūros, tad čia apstu puikių paplūdimių ir puikių turistų lankomų kurortų. 

Ispanija stebina savo kraštovaizdžio įvairumu ir kurortų skirtingumų. Pasirinkę šią kryptį rasite tiek nuostabius paplūdimius, tiek snieguotų kalnų panoramą, mažus ir jaukius miestelius bei didžiausius miestus.

Ispanijos kurortai

Ibiza

Automobilio nuoma Ispanijoje

Geriausi Ispanijos kurortai

Pateikiame geriausių keliautojų laikomų Ispanijos kurortų sąrašą, kuris padės išsirinkti tinkamiausią Jūsų išsvajotoms atostogoms vietą:

Maljorka – šio populiariausio Ispanijos kurorto vardą tikriausiai žino visi. Šią salą aplanko daugybė turistų tiek vasarą, tiek žiemą. MagalfurasMaljorkos saloje įsikūręs poilsiautojų lankomas kurortas. Čia gausu pėsčiųjų takų, restoranų, parduotuvėlių, vandens parkas ir kitų veiklų turistams.

Ibiza – laikoma vienu stilingiausių kurortu Europoje, o gal ir pasaulyje. Ibizos sala priklauso Ispanijai ir yra Viduržemio jūroje. Dažniausiai, Ibizos pavadinimas kelia asociacijas su klubais ir barais ir visai ne veltui. Ši sala garsėja pašėlusiais vakarėliais, aukščiausios klasės naktiniais klubais ir pramogomis. Taip pat Ibiza gali pasigirti nuostabaus grožio pakrante ir puikiai įrengtais paplūdimiais.

Gran Kanarijos sala. „Amžinojo pavasario sala“ – taip vadinamas šis nuostabus rojaus kampelis žemėje, kuriame galima atostogauti ištisus metus ir mėgautis kaitria saule. Poilsiautojus ši sala traukia dėl savo egzotinių gamtos vaizdų, įvairiaspalvių augalų, gyvūnų, puikių viešbučių. Įdomu tai, kad pietinėje salos pusėje yra keliais laipsniais šilčiau nei kitoje. 

Tenerifė. Vienas labiausiai poilsiautojų lankomų kurortų Ispanijoje. Tenerifės sala yra arčiau Afrikos krantų, todėl salos vaizdai kur kas labiau skiriasi nuo europietiško kraštovaizdžio.

Teidės ugnikalnis

Tenerifė

Formentera. Šios salos paplūdimiai laikomi vienais geriausių, kadangi mažiausiai lankomi žmonių. Keliauti nuo kontinentinės Ispanijos dalies toli nereikės, kelionė iki Formenteros užtruks vos dvi valandas ir galėsite džiaugtis balto smėlio pakrantėmis ir kopomis.

Kosta Brava – beveik 200 kilometrų besitęsianti pakrantė Ispanijos šiaurėje. Kosta Bravos  kurorto uolėtos pakrantėse įsikūrę gausybė įvairių mažų miestelių, kuriuose kadaise gyveno žvejai, o dabar kasmet sutraukia daug poilsiautojų. Žinoma, nepaisant visko, vietiniai stengiasi išsaugoti kultūrą ir tradicijas, tad atvykę čia, galėsite mėgautis nė tik puikiais paplūdimiais, bet ir tradiciniais patiekalais. 

San Sebastianas – dar vienas šiaurės Ispanijoje įsikūręs kurortas. Populiarumo susilaukė dar XIX amžiuje! Ne paslaptis, kad Ispanija garsėja spalvingomis fiestomis, tad atvykę į šį kurortą būtinai turėtumėte apsilankyti Tamborados festivalyje, kuriame sausio 19 dieną gan ramus miestelis atgijai gražiausiomis savo spalvomis ir tampa triukšmingiausiu visoje šalyje. Tą dieną, vidur gražiausiomis savo spalvomis ir tampa triukšmingiausiu visoje šalyje. Tą dieną, vidurnakti prasideda būgnininkų eitynės, kurių metu persirengiama virėjais ir kareiviais, grojami tradiciniai maršai. Nepamirškite ausų kištukų! Žinoma, tiek vasarą, tiek žiemą čia vyksta gausybė renginių.

Marbella – vienas prabangiausių kurortų, kurį jau seniai yra pamėgę karaliai ir žvaigždės. Marbella įsikūrusi prie Viduržemio jūros Ispanijos pietinėje dalyje. Čia surasite daug pramogų, golfo aikščių, kurias poilsiautojai mėgsta žiemos metu.

Kosta Blanka – tai Ispanijos rytinėje dalyje nusidriekusi pakrantė, kuri poilsiautojų vadinama atostogų rojumi. Poilsiautojus čia žavi puikūs smėlio paplūdimiai, pakrantes nusėjusios uolos, nedideli jaukūs kaimeliai. Svarbiausias miestas šioje kurortais nusėtoje pakrantėje yra Alikante, su vienu gražiausiu paplūdimiu visoje Ispanijoje San Juan

Estepona kurortas skirtas tiems, kuriems norisi šiek tiek ispaniško išskirtinumo. Kurortas įsikūręs tarp kalnų ir jūros, keliautojus džiugina savo kraštovaizdžiu bei gan nebrangiais barais ir žaviomis aikštėmis.

Viešbučių Ispanijoje rezervacija

Ieškote viešbučio Ispanijoje? Peržiūrėkite geriausius viešbučių pasiūlymus ir rezervuokite, kol geriausi kambariai dar neužimti!Booking.com

Susipažinkite su Kosto Blanka iš arčiau!