Ibizos klubai

Ibizos klubai

Esate didelis naktinio gyvenimo mylėtojas? Tokiu atveju siūlome keliauti į Ibizą, kadangi tai vieta, kurioje kiekvienas ras labiausiai tinkančią vietą pramogoms. Nuo vietų, kuriose renkasi visi norintys smagiai praleisti laiką, iki tokių vietų, kuriose renkasi tam tikros socialinės grupės žmonės: homoseksualai, vyresni asmenys, žmonės su vaikais, o gal tie, kurie mėgsta konkrečią muziką.

Automobilio nuoma Ibizoje

Sveiki atvykę į Ibizą. Kiekvienas ras čia ką veikti!

Ibizos klubai yra labai įvairūs ir jų yra laba daug. Jūsų dėmesiui aptarsime kelis pagrindinius, kurie padės susidaryti vaizdą – kokia klubų pasiūla egzistuoja ir koks galėtų labiausiai tikti Jums. Galiausiai, jeigu norite puikiai pažinti Ibizos svaigulį – geriausia praeiti bent kelias vietas.

Jockey Club klubas

Ši  vieta ypatinga tuo,  kad yra įsikūrusi paplūdimyje, tad jeigu norite pamatyti, kaip atrodo tikras lubas Ibizoje ir kaip žmonės šėlsta greta jūros – siūlome apsilankyti būtent šioje vietoje. Tai ideali vieta ne tik nakčiai, tačiau ir dienai. Kaitinkitės saulėje, gerkite kokteilius ir mėgaukitės gyvenimu.

Malibu klubas

Vienas garsesnių klubų Malibų taip pat siūlo linksmintis ne tik naktį, tačiau ir dieną. Juk atostogos! Malonią atmosferą sukuria terasa, kurioje galima degintis, skanauti kokteilius ir tuo pačiu valgyti skanų maistą. Nuo terasos atsiveria vaizdas į jūrą, tad tai – dar daugiau malonumo. Išgėrus gaivų nealkoholinį kokteilį visada galima įbristi į jūrą.

Pacha

Pacha yra vienas labiausiai žinomų klubų dėl savo specifinės aplinkos. Klubas yra suskirstytas tarsi keliais „sluoksniais“ ir tai suteikia galimybę kiekviename sluoksnyje groti vis skirtingą muziką. Taigi, kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Kadangi muzikos nesipina – tikrai galėsite mėgautis puikia kokybe. Pacha yra vienas prabangiausių klubų, tad nenustebkite, kad įėjimas bus gana brangus. Tiesa, dažniausiai paslaugų kokybė labai puikiai atperka tai, ką pavyks gauti. Klubo sezonas tęsiasi nuo birželio iki spalio, tad pasirinkite Jums tinkamiausią darbo laiką.

Ibizos klubai

Space Beach club

Space Beach club yra dar vienas puikus naktinis klubas, kuris džiugina savo aukšta paslaugų kokybe. Šiame klube puikiai tilps keli tūkstančiai žmonių, tad įsivaizduokite masę, kuri ateina čia pasilinksminti. Kiekvienais metais čia lankosi patys žinomiausi pasaulio Dj, kurie mielai stebina naujausiais pasaulinio lygio kūriniais.

El Paradis

El Paradis yra dar vienas naktinis klubas. Bene labiausiai akis patraukia išskirtinis interjeras, kuris puikiai perteikia Romėnų stiliaus niuansus. Nuostabiai atrodo ir piramidės formos konstrukcijos, kurios pritaikytos aktyviam šėlsmui. Patekti į šį klubą taip pat nėra pigu, įėjimas gali kainuoti net iki 30-ies eurų.

ES Paradis

ES Paradis taip pat išsiskiria savo stiliumi, kadangi jame dominuojantis interjeras yra Egipto stiliaus. Tai suteikia savotiško žavesio ir dažnai paskatina klientus ateiti apsirengę tarsi faraonais. Ir nors šis klubas nėra priskiriamas prie senolių, tačiau net ir būdamas gana jaunas jis sulaukia labai daug lankytojų, kurie mielai šėlsta klubinės muzikos ritmu.

Viešbučių Ibizoje rezervacijaBooking.com

Amnesia

Amnesia yra dar vienas nuostabus klubas, kuris dažnai pavadinamas kultine vieta Ibizoje. Dviejų aukštų klube telpa daugiau nei 5000 žmonių, kurie galės judėti labai skirtingos muzikos ritmu.

Klubai yra tokie įvairūs bei skirtingi, kad kiekvienas ras tai, kad jį labiausiai domina ir kas jam suteikia daugiau pasididžiavimo bei malonumo. Svarbiausia, kad skiriasi ir klubuose teikiamų paslaugų kainos, tad tikrai rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.