Ibizos sala

Ibizos sala – lankytinos vietos ir įdomybės

Ibiza labai dažnai pavadinama vakarėlių sostine. Tad nieko keisto, kad jauniems žmonėms ir tiems, kuriems metai nėra riba aktyviai leisti laiką – Ibizos salos tampa tarsi rojus, kuriame pamiršus visus rūpesčius galima atsipalaiduoti ir pajudėti muzikos ritmu.

Žavi ne tik garsiausi pasaulio Dj ir skanūs kokteiliai, tačiau taip pat ir puikus oras, ištisą sezoną džiuginanti šiluma, geltonas smėlis bei daug šypsenų.

Ibizos sala sulaukia bene daugiausia dėmesio, tačiau ji nėra pati judriausia. Paradoksalu, tačiau kartais net sakoma, kad Ibizą renkasi tie, kurie nori ramiau paatostogauti. Čia labiausiai atsispindi ispaniškas gyvenimo ritmas. Ir kai kurie į Ibizą keliauja ne dėl pramogų, bet dėl gamtos ir kultūros.

Pasiekti Ibizos salą lėktuvu pavyks tik su persėdimu, tačiau dažniausiai užtenka vieno. Galite persėsti beveik bet kuriame Europos didmiestyje, tad nesunkiai rasite tiek laiko, tiek kainos prasme Jums labiausiai priimtinus pasiūlymus.

Iš oro uosto iki viešbučio siūlome vykti autobusais, kadangi taip kur kas pigiau.

Dažniausiai turistai renkasi apgyvenimą San Antonio ir Ibiza Town miestuose. Būtent čia apgyvendinamo vietų pasiūla plačiausia, tad konkurencija skatina turistams pasiūlyti patraukliausias paslaugas kainos bei kokybės prasme.

Ibizos sala

Ibiza

Automobilio nuoma Ibizoje

San Antonio – vienas pigesnių miestų, kuris labai puikiai atskleidžia Ibizos salos linksmybes. Miestas nedidelis, iš vienos vietos į kitą paprasta patekti, nereikia naudotis brangių taksi paslaugomis

Šiame mieste džiugina labai intensyvus naktinis gyvenimas, klubai, kurie yra specializuoti pagal ten besirenkančius žmones: pagal amžių, seksualinę pakraipą, mėgstamos muzikos skonį ir taip toliau.

Santa Eularia – dar vienas puikus miestas, kuris puikiai tinka tiems, kurie nori kiek ramesnio poilsio. Juk čia galima dienomis ramiai ilsėtis, o naktimis vykti į kitą miestą, kur bus judama Ibizos ritmu.

Kol vieni renkasi Ibizą kaip puikią kryptį aktyvioms atostogoms, tuo tarpu kiti nori paprasčiausiai ramiai pasilsėti ir pasidžiaugti saule. Tokiu atveju nudžiuginsime – Ibizoje yra labai daug paplūdimių, kurie skiriasi savo kokybe ir tuo pačiu priėjimu prie jūros.

Bene patys populiariausi pallūdimiai yra Figueretes ir Taranca vietovėse. Taip pat gražius paplūdimius galite rasti ir kitose vietose Ibizos saloje.

Ibizos sala

Ibizos pakrantė

Labai daug dėmesio sulaukia San Antonio paplūdimiai. Jie labai įvairūs: nuo smėlio iki uolų. Ne veltui šiuose paplūdimiuose labai dažnai vykdomos vestuvių fotosesijos. Aplinka – nuostabi, šviečia saulė, visi laimingi.

Ibiza – lankytinos vietos

Tačiau toli gražu Ibizos saloje galima tik švęsti ir gulėti paplūdimyje. Ibiza tikrai turi ką daugiau parodyti. Nemažiau įvairus yra ir Ibizos salos kultūrinis gyvenimas, kuris puikiai atspindi tiek ispanišką, tiek turkišką gyvenimo ritmą.

Būtent kultūrų sintezė dažniausiai ir žavi, kadangi čia paragausite tokių patiekalų, kurių nerasite vien tik Ispanijos arba Turkijos regione.

Vienas žinomiausių lankytinų objektų Ibizoje yra Puig de Milins nekropolis, kuris yra įtrauktas į paveldo sąrašą. Netoli jo galima rasti ir didelį archeologijos muziejų, kuriame yra plati eksponatų gausa. Akis dažnai patraukia ir istorijos muziejus, kur galima pamatyti labai platų ginklų pasirinkimą, įdomias ekspozicijas. Galiausiai, čia turės ką veikti meno mylėtojai, kadangi labai akis traukia ir dažnai lankomas yra meno muziejus Museo Puget.

Jei atvykstate į salą ilsėtis savaitei, labia verta bent kelioms dienoms išsinuomoti automobilį. Uolėtos salos pakrantės, miestai ir kaimeliai, nedideli keliukai ir pusiau laukiniai paplūdimiai ramesnėse salos vietose tikrai verti jūsų dėmesio.

Ibiza nėra didelė, tad per dvi – tris dienas galima tikrai daug spėti pamatyti. O automobilio nuoma nėra brangi.

Ir trumpai – apie naktinius klubus. Jų pasirinkimas yra labai platus. Dažnai tenka eiti ne ten, kur norite, tačiau ten, kur leidžia galimybės, kadangi įėjimas į kai kuriuos klubus gali kainuoti net iki 45 eurų.

Patys populiariausi ir sulaukiantys daugiausia lankytojų yra:

San Antonio:

  • Es Paradis
  • Eden

Ibiza Town:

  • Pacha
  • Space

San Rafael:

  • Privilege
  • Amnesia

Būdama tokia įvairi, Ibizos sala kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų. Čia ras ką veikti kiekvienas, tad jeigu norite saulės, kultūros ir svaigios muzikos – Ibiza laukia Jūsų!

 

Ibizos žemėlapis

Kurkite kelionės maršrutą jau dabar!