Ibizos sala

Ispanija – lankytinos vietos

Ispanija labai dažnai pasirenkama kaip vienas pagrindinių taškų, kuriame galima džiaugtis puikiu oru, nuostabiais paplūdimiais, labai giriamas maistas ir tuo pačiu malonūs žmonės, kurie džiugina savo draugiškumu ir pagalba tada, kai jos labiausiai reikia.

Juolab, Ispanijoje lankytinų vietų gausa išties labai plati. Kol vieni džiaugiasi, kad galima rasti labai daug kultūrinių objektų, tuo tarpu kiti teigia, kad labiausiai žavi gamta bei istorinis paveldas, o gal net ir menas. Sunku nusakyti visas vietas, kurias verta aplankyti Ispanijoje. Jų paprasčiausiai labai daug. Visgi mažais žingsniais link rezultato, tad Jūsų dėmesiui – vietos, kurios Jums leis maloniai pasiilsėti Ispanijoje ir geriau pažinti šios šalies gyvenimo tempą.

Automobilių nuoma Ispanijoje

Bilbao

Bilbao – vienas gražiausių miestų, kurį galima rasti Baskijos regione. Nors šis miestas yra pramoninis, tačiau tai tikrai nereiškia, kad čia vyrauja vien pilkuma, kuri atrodys labai dusliai. Čia galima rasti labai daug lankytinų objektų, kurie padės jums geriau pažinti Ispanijos ritmą. Vienas jų yra nuostabus ir labai modernus muziejus Gugenheimo, kuris džiugina ne tik eksponatais, tačiau ir išskirtinio grožio architektūra. Muziejus savo duris atvėrė dar 1997-ais metais, tad ilgaamžiškumas yra vienas pagrindinių jo privalumų.

Costa Vasca

Costa Vasca miestelyje labiausiai akis traukia pakrantės, kuriose galima ne tik degintis, tačiau ir išbandyti vandens pramogas. Čia galima rasti ne tik smėlėtų, tačiau ir uolingų įlankų, kurios labai puikiai tinka įvairioms fotosesijoms. Pakrantė driekiasi daugiau nei 170 km., tad joje galima pamatyti ne tik turistų poreikiams pritaikytų vietų, tačiau tuo pačiu ir beveik nepaliestų kaimelių, kuriuose jau daug metų gyvena vietiniai.

Zumaja

Zumaja labai dažnai yra pavadinama Baskijos pakrantės perlu, kuris ne tik labai gražiai spindi, tačiau tuo pačiu traukia ir dėl pramogų gausos. Čia galite pamatyti ir geologinius radinius, kurie susiformavo prieš daugiau nei 100 mln. metų, tad ilgaamžiškumas – didelis ir svarbus šios vietovės reliktas. Taip pat nuostabiai atrodo ir skardžiai. Atodangų aukštis siekia net 150 metrų, tad vaizdas tikrai atrodo labai unikaliai. Juolab, atodangos atrodo tarsi vertikalios linijos, tad tai bendram vaizdu suteikia dar daugiau unikalumo.

Bizkaja

Gaztelugatxe

Gaztelugatxe yra dar viena unikali vieta, kurioje stebuklą kuri gamtą. Įlankos pakrantėje išvysite nedidelę salelę, kurios krantus skanauja jūros vanduo. Salelę su žemynu jungia nedidelis tiltas, kurį sukūrė patys žmonės. Tiltas yra pagamintas iš akmenų, tad tai jam suteikia savotiško žavesio. Taip pat pačiame salos viduryje galima pamatyti nedidelę bažnyčią, kuri buvo statyta dar IX-X amžiuje. Jeigu norite pasiekti šią bažnyčią – turėsite įveikti daugiau nei 300 laiptelių.

San Sebastianas

San Sebastianas yra unikali vieta, kuri išpupuliarėjo dėl aristokratų, kurie anksčiau čia leisdavo vasaras. Būtent šioje vietoje dažniausiai vykdavo įvairūs meno renginiai, taip pat, kino festivaliai. Ir šiuo metu galima rast labai daug įvairių pramogų, kurios leis Jums patirti Ispanijos ritmą.

Pamplona

Pamplona labiausiau vertinama dėl savo istorinių aplinkybių. Tai yra istorinė Navaros sostinė. Tiesa, šią vietą išgarsino ne tik tai,  tačiau rašytojas Ernestas Hemingvėjus. Jis papuolė į šio miestelio rengiamą šventę, liko sužavėtas žmonių kūrybiškumu ir tai padėjo jam parašyti pikiai visiems žinomą kūrinį: „Fiesta, arba ir pateka saulė“.

Viešbučių Ispanijoje rezervacijaBooking.com

Apie kiekvieną iš nuostabių Kanarų salų, Madridą, Barseloną ar Maljorką reikia kalbėti jau atskirai, ir tą rasite kituose mūsų straipsniuose.
Ispanija yra tokia įvairi, tokia graži, tuo pačiu saldi ir maloni. Visiškai natūralu, kad daugelis kartą čia atvykęs kartoja apsilankymus ir dar kartą. Svarbiausia, kad kiekvienas atvykimas gali padėti pažinti Ispaniją vis iš kitos pusės. Juk ji tokia didelė ir tokia įvairi.