Kosta Brava

Kosta Brava – lankytinos vietos

Kosta Brava yra vadinama Ispanijos pakrantė, besidriekianti beveik 200 kilometrų. Ši pakrantė driekiasi Ispanijos šiaurės rytuose – nuo Prancūzijos sienos ir beveik iki Barselonos.

Keliautojus Kosta Brava žavi savo paplūdimiais, uolėtose pakrantėse įsikūrusiais žaviais miestukais ir jų lankytinomis vietomis, augmenija ir dar daug kitų dalykų.

Kadaise Kosta Bravos pakrantėse buvo įsikūrę žvejų kaimeliai ir nors šiandien jų nebelikę ir veikla orientuojama į turizmą, vis dar galima susipažinti su katalonų tradicijomis ir kultūra.

Apsilankius Kosta Bravoje tikrai turėsite ką veikti, svarbiausia – tinkamai susiplanuoti savo kelionės maršrutą ir apgalvoti, kur norėsite apsilankyti ir kokias Kosta Bravos lankytinas vietas pamatyti. Norintiems pamatyti visą Kosta Bravos grožį, rekomenduojame išsinuomoti automobilį, kadangi tik taip, galėsite per trumpesnį laiką pamatyti daugiau.

Kosta Brava

Kosta Brava pakrantė

Automobilio nuoma Kosta Bravoje

Lankytinos vietos Kosta Bravoje

Jeigu planuojate aplankyti bent kelis Kosta Bravos miestelius, siūlome pradėti nuo Tossa de Mar – tai vienas populiariausių kurortų. Apsilankę šiame miestelyje neabejotinai susižavėsite nuostabia pilimi, stovinčia ant jūros kranto, jaukiu senamiesčiu, kitomis lankytinomis vietomis ir kerinčia jūros pakrante.

Jeigu norėsite pažvelgti į apylinkes iš viršaus, siūlome užlipti ant pilies sienų arba keliauti pėsčiųjų takais, kurie įrengti ant uolų. Norintieji pabėgti nuo triukšmo ir žmonių gausos, galės rasti savo ramybės oazę laukiniuose paplūdimiuose.

Tossa de Mar senamiestyje rasite platų pasirinkimą kavinukių ir restoranų, kuriuose galėsite paragauti vietinių patiekalų. Tiesa, šis miestelis labiau atitinka šeimų su vaikais ir šurmulio nemėgstančių lūkesčius.

Tiems, kurie trokšta ne tik poilsiauti prie jūros, tačiau ir pasimėgauti naktinėmis pramogomis, vertėtų rinktis Lloret de Mar miestelį. Jame nestinga naktinių klubų ar kitų ilgiau dirbančių vietų.

L’Escala miestelis taip pat vertas dėmesio ir yra laikomas vienu vaizdingiausių. Žavesio suteikia uolėtos įlankos ir smėlio pakrantės.

Norintiems pajusti tipišką žvejų miestelio atmosferą, su niekur neskubančiais ir besišypsančiais gyventojais, žavia įlanka – vertėtų apsilankyti Cadaques miestelyje. Ne veltui, šiame miestelyje įkvėpimo ieškojo garsieji menininkai Picasso ir Salvadoras Dali.

Kosta Brava

Besalu – tai bene autentiškiausias miestelis, kurio senamiestis ir išlikusi architektūra primena Viduramžius.

Mėgstate žygius ir kopimą į klanus? Monserat kalnas Jums tikrai paliks įspūdį. Čia galėsite išsirinkti įvairių sudėtingumų turistinius maršrutus, keliauti ir grožėtis nuostabia gamta.

Netoliese įsikūręs vienuolynas, kurio durys yra atviros turistams – tai tikrai populiari lankytina vieta Kosta Bravoje. Būtent šiame vienuolyne stovi juodosios Madonos statula, kurios atvyksta pasižiūrėti keliautojai iš viso pasaulio. Sakoma, kad ši statula pasižymi stebuklingomis galiomis.

Jeigu esate istorijos ir meno gerbėjai ir mėgstate lankytinus objektus, privalote užsukti į Salvadoro Dali muziejų, kuris yra įsikūręs Figuerese.  Šio autoriaus gerbėjai tikrai liks sužavėti kūrinių ekspozicija, kadangi turės galimybę ne tik susipažinti su jo darbais, bet ir su biografija bei jo kurtais juvelyriniais dirbiniais.

Norėdami pajusti Senovės Romos laikų dvasią, nukeliaukite į Taragoną. Šiame mieste vis dar stovi akveduko liekanos, antikinio amfiteatro forumas, soboras ir daug kitos lankytinos vietos.

Viešbučių Kosta Bravoje rezervavimas

Geriausi viešbučių pasiūlymai Kosta Bravoje! Rezervuokite čia ir dabar! Peržiūrėkite pasiūlymus žemiau:Booking.com

Tiems, kuriems nesvetima romantika, rekomenduojame apsilankyti Žironoje – sename ir vaizdingame miestelyje, su turtingu senamiesčiu ir spalvotais nameliais pakrantėje. Jeigu esate buvę Venecijoje, tuomet tikrai rasite panašumų.

Pabaigai, jeigu keliaudami išvysite dvarą, būtinai jame apsilankykite. Dažnai juose būna įrengti restoranai, kuriuose patiekiamas maistas itin skanus ir autentiškas. Niekur kitur nerasite tokių skanių vietinių patiekalų.

Taip pat būtinai surenkite pikniką pakrantėje šalia didingų uolų ir į jas dūžtančių bangų. Gardūs užkandžiai, vynas, puiki kompanija ir bangų muša, tikrai paliks neišdildomą įspūdį.

Kosta Brava – video

Susipažinkite su Kosta Brava šiame video. Pažiūrėkite!