Las palmas lankytinos vietos

Las Palmas – lankytinos vietos

Gran Kanariją greičiausiai žino visi keliautojai bei egzotinių kraštų mylėtojai. Tai viena iš Kanarų salyno salų. Netoli Gran Kanarijos, vos už daugiau nei 200 kilometrų galima išvysti ir Afrikos krantus.

Saloje gyvena apie 900 tūkstančių gyventojų ir ji yra laikoma trečia pagal didumą Kanarų sala. Kiekvienais metais šią salą aplanko gausybė turistų, kuriuos čia vilioja puikaus smėlio paplūdimiai, žydra jūra ir karšta saulė. 

Keliaujantiems pirmą kartą, pateikiame svarbiausias lankytinas vietas Gran Kanarijos sostinėje Las Palme.

Las palmas lankytinos vietos

Las Palmas

Playa de Las Canteras paplūdimys, kuris jau tapo miesto simboliu ir pačia lankomiausia vieta. Norintieji aktyviai praleisti laisvalaikį, paplūdimyje rasite krūvas įvairiausių pramogų, o mėgstantieji romantiką, galės vakare vaikščioti paplūdimiu ir stebėti saulėlydį. Tiesa, esate užkietėję banglenčių fainai, galite šiek tiek nusivilti. Bangos čia ne itin didelės, dėl barjerinio rifo. 

Automobilio nuoma Las Palme

Santa Catalina – tai vienas judriausių rajonų Las Palme. Mat čia įsikūrusios visos geriausios miesto parduotuvės, vietinės krautuvėlės bei universalinė parduotuvė, kuriai lygių nėra visoje Ispanijoje.

Jeigu norėsite atsikvėpti ir pailsėti nuo apsipirkinėjimo maratono, netoliese surasite ir žavų parkelį, apsodintą palmėmis ir kitais augalais. Tiesa, vasaros naktinis parke gan judru, vyksta karnavalas, o kitais mėnesiais taip pat netyla šurmulys.

Catedral de Santa Ana arba Šv. Onos bažnyčią, į kurią plūsta tikintieji bei architektūros gerbėjai. Katedra Pradėta statyti XVI amžiuje, o jos statybos trūko net 70 metų. Jeigu mėgstate stebėti miesto panoramas, būtinai užlipkite ant katedros stogo, nuo kurio atsivers nuostabi Gran Kanarijos panorama.

Beje, ši katedra stovi Plaza de Santa Ana aikštėje, tad paskirkite valandėlę pasivaikščioti ir po ją – nenusivilsite. Kaip ir visose miesto aikštėse, čia visuomet būriuosi turistai ir vietiniai gyventojai, gausu jaukių kavinukių – virte verda tikrasis miesto gyvenimas. 

Casa de Colon. Netoli katedros, įsikūręs Casa de Colon muziejus, kuriame kadaise gyveno Gran Kanarijos salos valdytojas. Taip pat istoriniai šaltiniai pasakoja, jog sename dvare gyvenęs ir Kristupas Kolumbas iki savo didžiosios kelionės į Ameriką. Šiandien apsilankę muziejuje, sužinosite apie šio žymaus keliautojo gyvenimą bei įdomybių apie pačią salą. 

Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología – tai dar vienas muziejus, kuriame visas dėmesys skiriamas mokslui ir technologijoms. Apsilankymas muziejuje paliks įspūdį ne tik dideliems, bet ir mažiesiems keliautojams. Mat čia gausu interaktyvių eksponatų, yra mokslo dirbtuvės ir dar daug kitų ekspozicijų, kurias bus įdomu pamatyti smalsuoliams.

Tad jeigu lankysitės Santa Catalina rajone, būtinai užsukite ir čia!

Museo Canario – o kaip gi apsieisi be archeologinio muziejaus? Šis muziejus įkurtas dar 1879 metais ir nuo tada čia kaupiami archeologiniai radiniai, kurie randami Kanarų salose. Per beveik 150 metų, sukaupta radinių kolekcija iš ties didžiulė – ekspozicijos išdėstytos šešiolikoje salių. Mėgstantieji knygas, liks apstulbę. Nes muziejus talpina ne 60 tūkstančių knygų!

Centro Atlantico de Arte Moderne – tai Atlanto modernaus meno centras. Štai ir meka meno aistruoliams! Centras įrengtas dar 1989 metais. Pats pastatas ir jo interjeras primena išpuoselėtą meno kūrinį – vidų puošia marmuriniai laiptai, visur gausu stiklo elementų. Didžioji dalis meno dirbinių priklauso avangardinio meno krypčiai. Įdomu, kad muziejuje surasite eksponatų iš kitų pasaulio kampelių: Europos, Amerikos ir, žinoma, Afrikos. 

Viešbučių Las Palme rezervacijaBooking.com

Pamatykite Las Palmą iš paukščio skrydžio!

Las Palmo žemėlapis