Tenerifė

Tenerifė – Lankytinos vietos

Tenerifė – tai viena populiariausių kelionių krypčių, kuri kasmet vilioja turistus savo nepaprastu gamtos grožiu, saule ir žydra jūra.

Visus metus Tenerifės saloje laikosi pakankamai aukšta temperatūra – vidutinė metinė temperatūra siekia net 20 laipsnių šilumos. Todėl tai puikus variantas atostogauti net ir žiemą!

Šią salą smagu aplankyti tuomet, kai Lietuvoje spaudžia šaltukas ir apima puikus jausmas vos tik prisiminus šiltas vasaros dienas. Nesuklysime sakydami, kad Tenerifėje vasara trunka ištisus metus.

Jeigu nusprendėte apsilankyti šią nuostabią Kanarų salynui priklausančią salą, pateikiame populiariausias lankytinas vietas Tenerifėje, kurias būtinai turite aplankyti.

Tenerifė lankytinos vietos

Teidės ugnikalnis

Lankytinos vietos Tenerifėje

Teidės ugnikalnis yra vienas lankomiausių objektų saloje. Mat šis ugnikalnis, tiesa jau nebeaktyvus, laikomas pačiu aukščiausiu visame salyne.

O aplankyti Tenerifės ugnikalnį verta vien todėl, kad jo paviršius labai primena mėnulio kraštovaizdį. Įdomu tiesa?

O ką jau kalbėti apie atsiveriantį vaizdą nuo jo viršūnės: Atlanto vandenyną ir tolumoje matomas kitas Kanarų salyno saleles.

Automobilio nuoma Tenerifėje

Gamtos ir žmogaus muziejus esantis Santa Kruse sužavės tuos, kurie neįsivaizduoja savo kelionės be muziejų kaip lankytinos vietos bei patiks tiems, kurie nori sužinoti kiek įmanoma daugiau apie Tenerifę. Muziejuje sužinosite plačią Kanarų salų istoriją bei išgirsite apie vietinius salos gyventojus – guančus.

Jeigu esate didžiausi žygių vingiuotais miškų ir kalnų takais gerbėjai, tuomet privalote nuvykti prie Pragaro tarpeklio. Šio tarpeklio ilgis siekia apie 6 kilometrus, o visas maršrutas įveikiamas per maždaug 2 valandas. Žygį vainikuoja nuostabaus grožio vandens krioklys.

Žygį galite pradėti nuo Adeje miesto, kuris įsikūręs salos pietuose.

Anagos kalnai – dar viena Tenerifės salos pažiba. Anagos kalnuose galėsite leistis į kalnų žygius pėsčiųjų takais. Turistinis maršrutas iš ties vaizdingas, pakeliui išvysite archeologinius radinius, o užlipę ant kalvų, galėsite grožėtis vaizdinga panorama.

La Laguna  – tai buvusi Tenerifės sostinė, kuri dar ir šiandien pritraukia gausybę turistų. Šiame mieste yra įsikūręs San Fernando universitetas, todėl čia ypatingai daug jaunų veidų.

Atvykėliai traukia būtent universiteto link, kadangi prie jo rikiuojasi visa eilė vertingų architektūrinių paminklų: Vyskupo rūmai, katedra, Santo Domingo bažnyčia.

Tenerifė lankytinos vietos

Tenerifės gamta

Loro parkas – tai dar viena visiems patiksianti lankytina vieta Tenerifėje – iš tiesų, tai – zoologijos sodas, kurį itin mėgsta įvairaus amžiaus keliautojai. Parke itin dėmesį traukia įkurtas pingvinariumas bei įspūdingas floros ir faunos sodas.

Apsilankyti šiame zoologijos sode tikrai verta – patys įsitikinsite. Dar 2014 metais žurnalas „Trip Advisor” būtent šį sodą išrinko pačių geriausiu Europoje!

Jeigu domitės gamta ir visa augmenija, būtinai turite apsilankyti ir botanikos sode. Jis yra vienas seniausių visoje Ispanijoje. Apsilankę šiame sode išvysite daugiau nei 3000 augalų rūšių surinktų iš viso pasaulio.

Siamo vandens parkas yra įsikūręs Costa Aeje mieste, kurį surasite Tenerifės pietvakariuose. Šis vandens parkas ypatingas tuo, kad jame tvyro tailandietiška tematika. Galėsite apsilankyti tajų stiliaus restoranuose, paragauti skanių tradicinių patiekalų bei linksmai leisti laiką vandens čiuožyklose. Tajų turgus įkurtas ant vandens taip pat palieka ne menka įspūdį.

La Orotava – garsus istorinis miestas, kuriame savo sielą pamaitins istorijos mylėtojai. Mieste galėsite vaikščioti jaukiomis gatvelėmis, užklysti į nepaprasto grožio kiemelius taip pat žavėsitės senovinėmis aikštėmis bei didingais barokiniais pastatais. Taip pat galėsite leistis į ekskursiją kalnuose po vaizdingąjį Oratovos slėnį.

Viešbučių Tenerifėje rezervavimas

DĖMESIO! Ieškote geriausių viešbučių pasiūlymų Tenerifėje? Peržiūrėkite, ką galime rekomenduoti ir rezervuokite kol geriausi kambariai dar laisvi!Booking.com

Tenerifėje lankytinų vietų ir gamtos stebuklų iš tiesų daug. Vienas jų – Los Gigantes skardis, kurį išvysite nuvykę į salos vakarinę dalį. Geriausiai didingąsias uolas pamatysite plaukdami laivu. Kadaise, šios 800 metrų aukščio uolos, vietinių laikytos šventomis. Šiandien ties uolomis įsikūręs dar vienas puikus kurortas, kuriame galėsite įsikurti ar tiesiog atvykti apsidairyti.

Galiausiai rekomenduojame apsilankyti vasario mėnesį vykstančiame karnavale, kuriuo tarsi paminima žiemos paskutinė diena ir artėjantis pavasaris. Kiekvienais metais minios keliautojų užpildo Santa Kruso gatves. Miestelis prisipildo garsų, spalvų ir įvairių kultūrų žmonių.