Ibizos sala

Viešbučiai Ibizoje

Ibiza, Ispanijai priklausanti sala Viduržemio jūroje, poilsiui pritraukia ir pasaulio garsenybes, ir visą pulką paprastų poilsio ištrokškusių keliautojų. Dėl didelio salos populiarumo galima galvoti, jog nakvynė Ibizos saloje kainuoja daug – tačiau taip tikrai nėra. Kaip ir įprasta daugeliui kurortinių pajūrio vietovių, Ibizoje galima rasti ir paprastų nakvynės namų, ir labai prabangių vilų ant jūros kranto. O geriausia visuomet paieškoti aukso viduriuko, kad nereikėtų ir permokėti, bet tuo pačiu ir nakvynė būtų maloni bei patogi.

Ką reikia žinoti ieškant pigių viešbučių Ibizos saloje? Viskas gana paprasta:

  • Rezervuokite viešbučius iš anksto internetu;
  • Dairykitės kiek toliau nuo centrinių miestelių dalių;
  • Būkite kūrybiški – domėkitės ir hosteliais, svečių namais, vilomis bei apartamentais;
  • Planuokite ilgesnį poilsį vienoje vietoje.

Pigi nakvynė Ibizos saloje


Booking.com

Kiek plačiau apie tai, kaip rasti ne tik pigią, bet ir gerą nalvynę Ibizoje

Visų pirma, apie viešbučius būtinai pagalvokite dar gerokai prieš kelionę. Booking.com leidžia viešbučius užsisakyti gerokai iš anksto bet kurioje pasaulio vietoje. Ibiza – ne išimtis. Naršydami po Booking internetinę viešbučių rezervacijos sistemą galite ramiai skirti dauglaiko geriausių pasiūlymų paieškoms, peržiūrėti daug nuotraukų ir ramiai išsirinkti tiksliai tai, ko norite.

Renkantis nakvynę Ibizoje, verta pagalvoti apie viešbutį ar apartamentus kiek toliau nuo judriausių miestų dalių. Viešasis transportas, nuomotas automobilis ar tiesiog ilgesnis pasivaikščiojimas suteiks kur kas didesnį viešbučių pasirinkimą. Ir dažnai tai svarbu bei aktualu ne tik dėl kainos. Žvalgydamiesi plačiau, turėsi kur kas didesnį pasirinkimą, o dažnai už tą pačią kainą gausite kur kas didesnę kokybę. Booking.com siūloma viešbučių paieška žemėlapyje labai patogi – galite ne tik ieškoti nakvynės vietos, bet iš karto planuoti ir maršrutus iš jos ir atgal.

Viešbučiai IbizojeBooking.com


Dažnas keliautojas, ieškodamas nakvynės vietos užsienyje, save apriboja į rezervacijos sistemų filtrus įsidėdamas kambarių skaičių ar nakvynės tipą. Tačiau kartais keturviečiai apartamentai kainuoja ne brangiau už dvivietį viešbučio numerį, o patogumo tame juk žymiai daugiau. Ypač daug tokių atradimų galima padaryti ne sezono metu, kuomet turistų sumažėja ir nekilnojamo turto savininkai ieško bet kokių būdų išnuomoti savo nakvynės vietas. Na, o jei iš ties taupote, būtinai pagalvokite ir apie hostelius – ko gero pigesnių nakvynės pasiūlymų ir nebūna.

Ibizos sala

Dar vienas paprastas būdas sutaupyti renkantis viešbutį Ibizoje yra sprendimas apsistoti vienoje vietoje visam atostogų laikui. Sala nėra didelis, o norėdami ją pamatyti greičiausiai vis tiek nuomositės automobilį. Tad gyvenimas vienoje salos tikrai nesukels nepatogumų ar mažiau patirčių – greičiau atvirkščiai, išvengsite kraustymosi rūpesčių. Na o užsakant nakvynę ne vienai nakčiai, o visai savaitei tikrai galite tikėtis pigesnių pasiūlymų.