Viešbučiai Lanzarotėje

Viešbučiai Lanzarotėje

Lanzarotė – tai viena iš Kanarų salų, kurios ilgis siekia vos 60 kilometrų. Turistus ši sala vilioja kvapą gniaužiančiais egzotiškais vaizdais bei nuostabiu oru.

Kritulių Lanzarotės saloje beveik nepamatysi, o vidutinė temperatūra žiemą siekia 21 °C temperatūros, o vasarą – net 29 °C temperatūros.

Lanzarotėje verta ne tik atvykti pasimėgauti nuostabiais paplūdimiais, tačiau pasigrožėti Timanfaya nacionaliniu parku. Saloje taip pat apstu kitų lankytinų vietų, muziejų ir gražių parkų, tad tikrai susirasite veiklos.

Jeigu jau įsigijote skrydžio bilietus, pats metas susiplanuoti ir nakvynę. Išrinkome keletą nebrangių, tačiau itin puikiai vertinamų viešbučių Lanzarotėje.

Viešbučių Lanzarotėje pasiūlymai

Dėmesio! Geriausi viešbučių pasiūlymai šioje nuorodoje! Pažiūrėkite, kokius pasiūlymus jums galime pateikti ir rezervuokite viešbutį iš anksto! 🙂Booking.com

Neptuno Suites – Adults only 2*  – tai vienas populiariausių viešbučių Kosta Tegisė mieste, kuris įsikūręs visai netoliese Jablillo paplūdimio. Pro daugelį viešbučio kambarių, atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą, o kiekviename kambaryje yra terasa, virtuvėlė su visa reikiama įranga, televizorius ir svetainės zona. Norintieji aktyviai praleisti laiką, galės išsinuomoti dviračius.

Tiesa, šis viešbutis skirtas tik suaugusiems. Viešbučio teritorijoje veikia bevielis internetas. Šio viešbučio įvertinimas siekia daugiau nei 9 balus.

Viešbučiai Lanzarotėje

Paplūdimys Lanzarotėje

Apartamentos Islamar Arrecife 2* – tai viešbučių kompleksas, įsikūręs Aresifės mieste, tiesiai ant jūros pakrantės. Apartamentai čia šviesūs ir erdvūs, o juose įrengtos terasos bei veikia belaidis internetas. Kiekviename kambaryje yra įrengta virtuvėlė, vonios kambarys bei atskirta svetainės mini zona.

Visą parą dirbantys registratūros darbuotojai, mielai atsakys į visus jūsų klausimus, jums padės, iškeis valiutą bei išnuomos automobilį ar dviratį. Atstumas iki oro uosto tik 6 km.

Hotel Club Siroco 3* – šis viešbutis Lanzarotėje yra įsikūręs Kosta Tegisės mieste, vos už kelių minučių nuo paplūdimio. Šiame viešbučių komplekse gali apsistoti tik suaugusieji. Apartamentuose yra įrengtos terasos, o pro langus atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Apartamentai yra įrengti taip, kad svečiai jaustųsi kiekvieną dieną jaukiai ir komfortiškai. Kiekviename numeryje yra įrengtos virtuvėlės, svetainės zonos, televizorius, o kai kuriuose internetuose yra kompiuteriai bei seifai.

Viešbučiai Lanzarotėje

Apartamentos Fariones 3* – tai viešbutis, kuri įvertinimas siekia kiek daugiau nei 9 balus ir visai ne veltui. Šis viešbutis yra įsikūręs vos už 200 metrų nuo paplūdimio, teritorijoje veikia 2 lauko baseinai, terasos. Apartamentai šviesūs ir erdvūs, kiekvienas jų turi terasą arba balkoną.

Kiekviename numeryje įrengta virtuvėlė su visa reikiama įranga, yra svetainės zona, televizorius bei bevielis internetas. Mažieji keliautojai taip pat bus sužavėti šiuo viešbučiu. Jame įrengta vaikų zoną, paruošta žaidimų aikštelė bei veikia lauko baseinas.

Arrecife Gran Hotel & SPA 5* – tai viešbučių kompleksas itin išrankiems keliautojams ir tiems, kurie ieško ne tik komforto, bet ir prabangos. 5* viešbutis siūlo SPA, baseiną viduje, nemokamą internetą bei nuostabius panoraminius miesto ar jūros vaizdus, kurie atsiveria pro apartamentų langus.

Numeriai šviesūs, erdvūs ir modernūs, su dideliais langais, kondicionieriais. Pačiame viešbutyje pramogų tikrai netrūksta: galėsite mėgautis sūkurine vonia, turkiška pirtimi ir sauna. Viešbutyje veikia puikus restoranas, kuriame turėsite galimybė paskanauti Viduržemio regiono bei tarptautinių patiekalų.

Taip pat  šiame Lanzarotės viešbutyje yra keli barai, kuriuose galėsite atsigaivinti. Vos už 10 minučių kelio su mašina išvysite ir oro uostą. Šis viešbutis svečių yra vertinamas beveik 9 – tai puikus nakvynės variantas, kurį tikrai verta apsvarstyti. 

Viešbučių Lanzarotėje pasirinkimas ir nemokama rezervacija

Geriausi viešbučių pasiūlymai čia! Pažiūrėkite, ką turime pasiūlyti ir sutaupykite rezervuodami iš anksto! 🙂Booking.com