Viešbučiai Tenerifėje

Viešbučiai Tenerifėje

Tenerifė – tai viena iš Kanarų salų, kuri yra bene labiausiai pamėgta keliautojų. Ir tikrai ne veltui. Ši sala itin mėgstama turistų dėl savo nuostabaus grožio kraštovaizdžio bei atostogoms tobulų oro sąlygų – čia vasara tęsiasi ištisus metus. Lietuviai šią egzotišką salą ypač pamėgo žiemos mėnesiais. Tiesa, nukeliauti į Tenerifę nėra taip jau ir brangu, kaip daugelis įsivaizduoja. Perkant bilietus iš anksto, galima gerokai sutaupyti. Įsigijus bilietus, ilgai nedelskite ir iš karto pradėkite ieškoti nakvynės. Kokį nakvynės tipą pasirinksite, priklausys tik nuo jūsų poreikių ir galimybių – Tenerifėje tikrai rasite tiek pigių svečių namų, tiek liukso klasės viešbučių. Kad ieškoti būtų lengviau, atrinkome keletą nebrangių, tačiau puikiai vertinamų viešbučių Tenerifėje.

Viešbučiai TenerifėjeBooking.com

Endless Summer House. Ieškantiems pigaus, tačiau pakankamai komfortiško nakvynės sprendimo – šie svečių namai yra itin patrauklus pasirinkimas. Už naktį su pusryčiais čia mokama apie 30-40 eurų. Patogu, kad šie nakvynės namai pasirūpino tinkamu svečių užimtumu – čia rasite baseiną su terasa, vaikams įrengta erdvi žaidimų aikštelė, veikia kirpykla. Žinoma, iš karto turėkite omenyje, kad šiuose nakvynės namuose teks naudotis tik bendrais vonios kambariais. Booking.com svetainėje šių svečių namų įvertinimas siekia beveik 9 – tikriausiai, verta apsvarstyti šį variantą!

Hotel La Siestatai 4* viešbutis įsikūręs puikiai vertinamame Plaja de las Amerikas kurorte. Vienas didžiausių privalumų – paplūdimys driekiasi vos už 300 metrų nuo viešbučio. Šiame viešbutyje rasite visus patogumus, skirtus komfortiškoms atostogoms: dideli baseinai, erdvūs kambariai su kondicionieriais, televizoriais bei poilsio zonomis. Viešbutyje svečiams pasilepinti įkurtas SPA centras, salė su treniruokliais, grožio salonas ir kitos paslaugos. Glofo mėgėjai iki aikštyno nukeliaus vos per keliolika minučių. Booking.com sistemoje šis viešbutis buvusių svečių vertinamas beveik 8.

Viešbučiai Tenerifėje

Sheraton La Caleta Resort & SPA 5* viešbutis yra įsikūręs Tenerifės salos pietuose. Šis viešbutis įsikūręs nuostabių sodų apsuptyje, viduje yra net trys baseinai, SPA centras, aukštos klasės restoranai, barai. Šis viešbutis pritaikytas tiek suaugusiems, tiek mažiesiems keliautojams. Vos per 10 minučių kartu su mažaisiais galėsite apsilankyti „Siam Park” vandend parke arba pasimėgauti ramiu poilsiu netoliese esančiame golfo aikštyne. Booking.com svetinėj šis viešbutis įvertintas beveik 9.

Ona El Maques 3* viešbutis yra įsikūręs vos už 200 metrų nuo paplūdimio – tai didžiulis privalumas. Pačiame viešbutyje galėsite leisti laiką šalia didžiulio, gultais apstatyto baseino, energiją išlieti treniruoklių salėje ar pažaisti tenisą. Galėsite mėgautis erdviais kambariais su balkonais. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė. 

H10 Big Sur 4* viešbutis yra įsikūręs tiesiai ant Los Kristianoso pakrantės, nuo kurios galėsite grožėtis puikiais vaizdais. Atkreipkite dėmesį į vieną smulkmenėlę – šis viešbutis skirtas tik suaugusiems. Viešbučio įvertinimas siekia beveik 9 ir, žinoma, visai ne veltui. Viešbutyje svečiai gali leisti laiką lauko baseine, žaisti teniso korte. Taip pate veikia baras su restoranu, kuriame svečiams rengiami maisto gaminimo pasirodymai.

Apartamentos La Carabela – tai apartamentų kompleksas, kuris yra įsikūręs vos už 1 kilometro nuo paplūdimio. Šis variantas yra itin patrauklus tiems, kurie ieško daugiau privatumo. Apartamentai su terasomis yra erdvūs ir moderniai įrengta. Taip pat turėsite savo atskirą virtuvėlę su visa reikiama įranga. Bendroje erdvėje veikia net 2 baseinai. 

Puerto Palace 4* – tai nuostabus viešbutis komfortiškoms atostogoms! Šį viešbutį supa milžiniško ploto sodai, veikia baseinai bei įrengta daug kitų įdomių pramogų bei veiklų viešbučio svečiams. Vakarais čia rengiami specialūs vakaro pasirodymai ir žaidimai. Kambariai patogūs ir modernūs, maistas – šviežias ir įvairus. Šiame viešbutyje rasite viską ko reikia komfortiškoms atostogoms. Puerto Palace svečių vertinamas daugiau nei 8.

Viešbučių Tenerifėje nemokama rezervacijaBooking.com