Gran Kanarija lankytinos vietos

Gran Kanarija – lankytinos vietos

Gran Kanarija labai dažnai pavadinama svajonių vieta, kadangi čia visada šviečia saulė, žmogus natūraliai šypsosi, džiugina nuostabūs paplūdimiai bei įvairiausių pramogų gausa, tad kiekvienas ras ti, kas jam labiausiai riekia.

Ir nors daugeliui atrodo, kad Gran Kanarija yra skirta tik poilsinėms kelionėms, tačiau čia išties galima pamatyti labai daug įvairių lankytinų objektų, kurie padės geriau pažinti istoriją, taip pat meną bei daug geriau suprasti vietos gyvenimą.

Automobilio nuoma Gran Kanarijoje

Pirmoji kryptis verta dėmesio yra Puerto de Mogan į kurią galima atvažiuotu autobusu, tad tai – pigi keliavimo priemonė.  Keliaujant tikslo link taip pat pamatysite du nuostabius paplūdimus: Puerto Rico ir Amadores, kurie plačiai išvystyti net ir pačių išrankiausių turistų poreikiams. Jeigu, visgi, keliaujate nuomotu automobiliu, tokiu atveju sustoti ir pasigrožėti šių paplūdimų pakrantėmis tikrai verta.

Kelionės metu taip pat pravažiuosite ne vieną maitinimo įstaigą, kurioje galėsite paragauti vietinių patiekalų. Kainos nėra labai didelės. Žinoma, pigiau apsipirkti prekybos centruose, tačiau juk atvykus į neatrastą kraštą labai svarbu paragauti to, ką valgo vietiniai. O tai pavyks padaryti tik maitinimo įtaigose. Pasiekę Puerto de Mogan pasigrožėkite miestelio architektūra, besišypsančiais žmonėmis. Nors čia nėra daug aktyvių pramogų vietų, tačiau pasilsėti puikiai pavyks.

Gran Kanarija lankytinos vietos

Toliau verta aplankyti ir miestelį Teror, kuris labai dažnai vadinamas senoviniu miestu. Jame yra daug seniai statytų pastatų, namukų, kuriuose gyvena žmonės. Baltumas dažniausiai akina, o spindinti saulė sukuria kaitros įspūdį. Toks paprastas miestas lietuvio akims dažniausiai palieka malonius potyrius. Pats miestelis yra įsikūręs kalnų apsuptyje, tad tai jam suteikia idiliško žavesio. Apsilankyti verta.

Jeigu jau esate Gran Kanarijoje, būtinai reikia užkopti į Montana de Arucas kalną. Nuo jo atsiveria nuostabaus grožio panorama, taip pat galima pamatyti įspūdingo grožio bažnyčią Iglesia de San Juan Bautista. Akis tikrai patrauks šio religinio pastato puošnumas. Greta rasite prekybos centrus, kuriuose galite įsigyti pavalgyti bei niekučių lauktuvėms. Tiesa, nepamirškite, kad sekmadieniais prekybos vietos nedirba. Žinoma, kelias veikiančias parduotuves pavyks rasti, tačiau jose kainos paprastai yra didesnės.

Ieškantiems ramumos po kelionių per salą taip pat siūlome apsilankyti Playa de Amadores paplūdimyje. Nuostabi vieta, kuri kvepia ne tik vandenynu, tačiau ir smėliu, saule, nuostabia gamta ir ramybe, kurios dažniausiai ieško keliaujantys po salą. Netoli paplūdimio yra miestelis, kuris įkūręs uolėtų kalnų pakrantėje. Atrodo tarsi filmuose. Jauku, ramu ir subtilu.

Viešbučių rezervavimas Gran KanarijojeBooking.com

Kitas paplūdimys, kuris dažniausiai sulaukia nemažai dėmesio, yra Puerto Rico. Jis kartais vadinamas vakarėlių bei linksmybių sostine, kadangi būtent čia veikia daugiausia naktinių klubų, o daug vakarėlių vyksta paprasčiausiai paplūdimiuose. Vasaros metu žmonių labai daug, tad įvertinsite, ar Jums tinka tokios atostogos. Taigi, būtinai bent vieną vakarą išeikite į gatves pasidžiaugti Gran Kanarijos šėlsmo vakarais.

Gran Kanarija

Tolia verta aplanyti ir Vegueta, kurioje rasite tokius istorinius pastatus kaip: Plaza de Santa Ana aikštė, Catedral de Santa Ana katedra, Mercado de Vagueta turgus, kuriame taip pat rasite labai daug niekučių, kurie tinka kaip lauktuvės.

Nuostabioji Gran Kanarija dažniausiai nepalieka abejingų ir kartą čia apsilankius norisi grįžti ir vėl. Tikrai įmanoma, kadangi skrydžių bilietai nėra labai brangus, o ši sala yra labai įvairi, tad kiekvieną kartą čia atvykus ją galite pamatyti vis kitokiomis akimis ir atrasti vis kitokių linksmybių.

Gran Kanarijos žemėlapis