Ronda lankytinos vietos

Ronda – Lankytinos vietos

Rondos miestas įsikūręs Andalūzijos regione ir yra žinomas, kaip vienas iš Ispanijos miestelių Pueblos Blancos.

Keliautojai atvyksta pasigrožėti nuostabiais unikalaus Rondos grožio vaizdais. Mat Ronda stovi uolėtoje atodangoje, tarp dviejų tarpeklių, kurie siekia net 120 metrų aukštį, o juos jungia arkinis XVIII amžiaus tilta.

Kvapą gniaužiantys gamtos vaizdai lėmė tai, jog Ronda jau daugelį metų atsiduria tarp populiariausių Ispanijos kurortų.

Tiesa, panorę apsilankyti šiame nuostabiame mieste, galėsite grožėtis ne tik didingais gamtos kūriniais, tačiau ir architektūra, lankytinomis vietomis bei turtinga istorija.

Nors Rondos miestą įkūrė atkeliavę keltai, tačiau dabartinę išvaizdą suteikė ir miesto titulą davė romėnai.

Ronda lankytinos vietos

Ronda

Lankytinos vietos Rondoje

Atvykus į Rondą, siūlome aplankyti pačias lankomiausias Rondos lankytinas vietas:

Naujasis tiltas Puente Nuevo vienas iš lankomiausių architektūrinių objektų bei Rondos miesto simbolis. Tiltas pastatytas tam, kad jungtų naująjį ir senąjį miestus. Jeigu trokštate pasigrožėti miesto panorama, šis tiltas puiki vieta stebėti kvapą gniaužiančius vaizdus. Tiltas pastatytas virš 100 metrų gylio tarpeklį ir kasmet sutraukia tūkstančius smalsuolių turistų.

Automobilio nuoma Malagoje

Almocabar vartai. Šių vartų pavadinimas kelia dviprasmiškas emocijas, kadangi išvertus į lietuvių kalną reikštų „vartai į kapines“ – be abejonės, gan keistas sprendimas. Šie vartai priklauos tvirtovės sienai, kuri juosia senąją miesto dalį.

Šis architektūrinis paminklas pastatytas dar XIII amžiuje, anuomet gyvenusių maurų. Tiesa, šalia miesto vartų išvysite didžiausias kapines.

Filipo V arka. Tai dar viena itin populiari Rondos lankytina vieta. Kartai, ši arka dar vadinama vartais, kurie stovi šalia senojo Rondos tilto. Šie vartai iškilo XVIII amžiaus viduryje, tuomet, kada padaugėjus miesto gyventojams, atsirado poreikis didesniems vartams.

Soccoro aikštė. Lankytina vieta, kuri pritraukia daugiausiai lankytojų bei mėgstamiausia vietinių susitikimų vieta. Čia smagu ne tik pasivaikščioti, tačiau ir praleisti gerą pusdienį pietaujant ar prie kavos puodelio. Bene labiausiai dėmesį patraukia, aikštės centre stovintis graikų mitologijos motyvais statytas fontanas.

Taip pat galėsite aplankyti ir greta stovinčią Iglesia del Socorro bažnyčią. Kadaise Napoleono sugriauta aikštė, dabar išgyvena pakilimo laikotarpį. Šiandien čia veikia didžiulis verslo centras, yra įsikūrusios jaukios kavinukės ir restoranai, parduotuvėlės. 

Maurų karaliaus namas. Senojoje miesto dalyje stovintis namas, sulaukia nemažai lankytojų. Norint patekti į jo vidų, teks įveikti net 365 laiptelius. Nors čia galima išvysti maurų architektūros elementų, kad kadaise šie rūmai priklausė karaliui, deja, istorinių žinių neišliko. Karaliaus namas pastatytas 1709 metais. Šiandien galima pasivaikščioti ne tik rūmus, tačiau ir po gražųjį sodą. 

Ronda lankytinos vietos

Ronda

Plaza de Toros. Atvykus į Rondą, turistai plūsta pamatyti bulių kovos areną, kuri yra laikoma viena seniausių Ispanijoje, pastatyta 1785 metais. Bulių kovos neatsiejama ispanų kultūros dalis, tad norintieji susipažinti artimiau su kultūriniu Ispanijos vaidu, tiesiog privalo apsilankyti Plaza de Toros

 Jeigu tikitės šiek tiek istorijos, apsilankykite arenoje esančiame bulių kovų muziejuje. Koridos vyksta jau labai retai, kartą ar du per metus, tad atvykus gali ir nepasisekti joje sudalyvauti. Tačiau galite sudalyvauti ekskursijoje, kurioje gidas papasakos viską apie bulių paruošimą koridai bei patį renginį. 

Viešbučių Rondoje rezervacija

Dėmesio! Ieškote viešbučio pasiūlymų Rondoje? Peržiūrėkite geriausius pasiūlymus ir rezervuokite, kol šie dar neišgraibstyti!Booking.com

Jeigu planuojate atostogas Malagos regione, nepamirškite paskirti vieną dieną Rondos miestui ir jo lankytinoms vietoms. Čia pailsėsite, grožėsitės, atrasite ir sužinosite. Nėra abejonių, šis miestas sužavės net ir patį išrankiausią keliautoją! 

Pažiūrėkite Rondos apžvalgą iš paukščio skrydžio!

Rondos žemėlapis