Sevilija lankytinos vietos

Sevilija – Lankytinos vietos

Sevilija – pietinėje Ispanijos dalyje įsikūręs miestas, priklausantis Andalūzijos regionui. Legenda pasakoja, kad miestą įkūręs pasakojimais ir legendomis garsus graikų herojus Heraklis.

Mieste gausybė išlikusių Viduramžių laikus menančių lankytinų vietų. Tad kiekvienais metais minios keliautojų suguža čia, vedami smalsumo ir norėdami pamatyti populiariausias Sevilijos lankytinas vietas. 

Automobilio nuoma Sevilijoje

Kaip ir daugelis Ispanijos miestų, taip ir Sevilija, jau nuo seniausių laikų žinomas, kaip garsus kultūros centras. Lankydamiesi čia, susipažinsite tiek su per šimtmečius susiformavusia vietine kultūra, tiek išvysite romėnų ir maurų palikimą. 

Lankytinos vietos Sevilijoje

Visas Sevilijos lankytinas vietas, galėsite aplankyti vienu ypu. Jos nėra nutolusios toli viena nuo kitos bei lengvai pasiekiamos pėsčiomis. Jums teks apkeliauti du rajonus: Barrio de Santa Cruz – žydų rajonas, kuris žavi savo siauromis, išskirtinio stiliaus gatvelėmis bei El Arenal, dar vadinamas Sevilijos uosto rajonu. 

Taip pat atvykėlius žavi rengiamos vietinės fiestos, kurios garsios visame pasaulyje. Populiariausia jų Feria de Abril –pavasario šventė.

Sevilija lankytinos vietos

Sevilija

Jeigu keliausite į Sevilija atostogauti vasarą, turėkite omenyje, kad tai vienas karščiausių miestų visoje žemyninėje Europoje. Vasaros tikrai labai karštos, na o žiemos nėra tokios šaltos, temperatūra beveik niekada pasiekia minusinės temperatūros.

Įdomiausių lankytinų vietų sąrašas, kuriuos verta aplankyti viešint Sevilijoje:

Sevilijos katedra. Katedros statybos vyko maždaug apie šimtmetį. Tiesa, ne veltui – šios bažnyčios grožis tiesiog užgniaužia kvapą. Gotikos architektūros stiliaus katedra laikoma bene viena didžiausių Europoje. Beje, XII amžiuje šioje vietoje stovėjo mečetė ir tai liudija netoliese išlikęs La Giralda bokštas. Taip pat maurams kadaise priklausė ir apelsinmedžių sodas, su jame esančiu fontanu. 

Sevilijos pilis. Jeigu trokštate pasižvalgyti po iš ties ištaigingus rūmus, siūlome aplankyti Sevilijos pilį. Įmantriai mudecharų stiliumi išpuošti ir išdekoruoti karališkieji rūmai yra išties dėmesio verta lankytina vieta Sevilijoje. Rūmai stūkso nuo XII amžiaus, kuomet buvo nugriauti maurų rūmai. Taip pat turėsite galimybę aplankyti dar vieną nuostabų sodą su veikiančiais fontanais. 

Hospital de los Venerables. Vieta, kurioje XVII amžiuje buvo apgyvendinami pagyvenę kunigai. Šiandien galėsite pamatyti eksponuojamas meno parodas bei apsilankyti dar išlikusioje dailioje barokinėje bažnytėlėje. 

Calle de las Sierpes – apsilankykite svarbiausioje Sevilijos gatvėje, kuri iki šiol išliko svarbiu prekybos ir žmonių traukos centru. Skirkite apsilankymui valandą ar dvi ir tikrai liksite susižavėję namų gamybos daiktais, kaip vėduoklėmis ar skrybėlaitėmis bei galėsite paragauti vietinių gardumynų.

Sevilija lankytinos vietos

Sevilija

Plaza de Toros – Bulių kovos arena, vieta kuri pritraukia bene daugiausiai lankytojų. Arena veikia jau nuo XVII amžiaus ir yra viena seniausių arenų visoje Ispanijoje. 

Dievinate gamtą ir gražius vaizdus? Tuomet privalote apsilankyti gražiausiuose Sevilijos parkuose. Maria Lauisa parkas yra laikomas vienu didžiausių parku Sevilijoje. Parkas įkurtas 1893 metais. Atvykę galėsite pasivaikščioti kruopščiai prižiūrėtais takeliais, pailsėti ant parke esančio suoliuko ar pasigrožėti fontanais. 

Be abejonės privalote pamatyti ir įdomiuosius Alcazar sodus. Jie buvo sukurti žymiesiems Alcazar rūmams. Čia apstu tiek augalijos, tiek vandens telkinių, kurie puikiai dera prie greta stovinčios architektūros kūrinių. Šie sodai tarsi vieningas meno kūrinys – kruopščiai bei skoningai apgalvoti. 

Viešbučių Sevilijoje rezervacija

Dėmesio! Ieškote, kur nebrangiai apsistoti Sevilijoje? Peržiūrėkite geriausius pasiūlymus ir pasinaudokite akcijomis! Rezervuokite čia!Booking.com

Sevilijos mugė – renginys kuriame nesudalyvauti būtų tiesiog nuodėmė. Tai vienas įdomiausių renginių mieste į kurį suguža tūkstančiai lankytojų iš įvairių pasaulio kampelių.

Mugė vyksta kiekvieną pavasarį, tradiciškai Šv. Velykų savaitės metu. Tuomet Sevilijos Los Remidioso rajone girdėti nesibaigiantis šurmulys, linksmybės ir juokas. Ši tradicija gaji jau beveik du šimtmečius, pirmą kartą jį surengta 1846 metais. 

Pažiūrėkite video apie Seviliją!

Sevilijos žemėlapis