Malaga lankytinos vietos

Malaga – lankytinos vietos

Malaga – pietų Ispanijos miestas, uostamiestis, nuostabi vieta atostogoms, kuris tinka kiekvienam norinčiam pailsėti.

Kadangi Malaga yra labai įvairi ir tuo pačiu siūlo labai daug skirtingų veiklų – čia ras ką veikti ir tas, kuris dažniausia renkasi poilsines kelione, ir tas, kuriam atrodo, kad geriausiai reikia rinktis aktyvų laiko leidimą, kadangi tai vienintelis ir pats geriausias būdas pažinti miestą.

Bet kuriuo atveju, uostamiestis tikrai labai įvairus ir būtent tai lemia, kad kiekvienas ras tokias pramogas ir lankytinas vietas Malagoje, kokios jam labiausiai patinka.

Automobilio nuoma Malagoje

Malaga išties nuostabus ir modernus Ispanijos miestas, tuo pačiu puikiai atspindintis vietinę kultūrą, o tai jam suteikia daugiau savotiško žavesio bei patrauklumo. Nuostabūs paplūdimiai, geriausios klasės viešbučiai bei puikus oras – tai, ko nori kiekvienas.

Malaga lankytinos vietos

Malaga

Lankytinos vietos Malagoje

Gibralfaro pilis

Jeigu norite pamatyti, kaip atrodo išties didinga pilis, tokiu atveju Jums būtinai reikia aplankyti Gibralfaro pilį, kurios platumas, didybė bei tamsumas geriausiai atspindi tamsesnių amžių gyvenimo ritmą. Tiesa, turistų čia tikrai bus daug, kadangi visi atkeliauja pamatyti pilies didybės.

Tuo pačiu žavi ne tik pilis, tačiau ir labai vaizdingas peizažas, kuris džiugina savo įvairove bei unikalumu. Geriausias ir paprasčiausias būdas pamatyti kuo daugiau – eiti palei sieną. Tokiu atveju pamatysite tiek pilį, tiek kraštovaizdį, kuris ją supa.

Malagos vynas

Jeigu jau čia esate – tokiu atveju būtinai turite paragauti ir labai gardaus Malagos vyno, kuris nustebins savo sodrumu. O papildomai verta paminėti ir mažą kainą, kuri tikrai jus nudžiugins.

Žinoma, greta vyno labai puikiai tiks ir unikalaus skonio autentiški patiekalai, kurie džiugina savo įvairove. Bene dažniausiai perkami ir labiausiai siūlomi ir jūros gėrybių patiekalai, kurie jums padės pajusti – ką reiškia gyventi Malagoje.

O gerti vyną siūlome senoviškai atrodančiose kavinukėse, baruose, kurie puikiai atspindi ispanišką dvasią.

Picasso muziejus

Picasso muziejus yra ta lankytina vieta, kur galite geriau pažinti garsiojo dalininko gyvenimo tempą. Taip, tikrai taip – būtent Picasso, kuris puikiai žinomas visame pasaulyje. Tiesa, puikiai atrodo ne tik eksponatai viduje, tačiau ir pats pastatas, kuris yra dekoratyviai išgražintas. Muziejų galite rasti Condes de Buenavista rūmuose.

El Palo rajonas

El Palo rajonas yra žvejų vieta, tad visiškai natūralu, kad būtent čia galėsite paskanauti pačiais skaniausias jūrų gėrybių patiekalais, tuo pačiu paskanauti ir vynu, kuris parduodamas visose maitinimo įstaigose. Labiausiai siūlome paragauti keptų sardinių, kurios nustebins savo skonio receptoriais.

Unikali vieta vakarienei – restoranas Palo El Tintero. Tai ne šiaip paprastas restoranas, bet ir įdomi lankytina vieta Malagoje, mat kiekvienam pagamintam patiekalui yra skelbiamas aukcionas ir valgo tas, kuris laimi. Tiesa, viskas vyksta ispanų kalba, tad reikia treniruotis, kad pavyktų pastatyti tinkamą pinigų sumą.

Malaga lankytinos vietos

Malaga

Malagos katedra

Malago simbolis yra nuostabaus grožio katedra, kuri buvo pastatyta dar XV amžiuje. Nors pats grožis yra išorėje, tačiau verta aplankyti ir vidų, kadangi jis taip pat labai puošnus.

La Conception botanikos sodas

Jeigu mėgstate augalus ir gamtą – tokiu atveju būtinai turite apsilankyti ir botanikos sode, kuriame pamatysite augalus, kurie ne tik specifiškai labiausiai randami Malagoje, tačiau atvežti ir į iš kitų kraštų.

Visgi, jiems sukurta tokia aplinka, kad pavyktų našiai augti ir tuo pačiu džiuginti žmonių akis bei nosis. Užsisakykite gido paslaugas ir sužinokite kuo daugiau apie augalus, kurie auga šiuose kraštuose.

Ką veikti ir kokias pamatyti lankytinas vietas Malagoje tikrai ras kiekvienas. Juolab, dažnas kartą čia apsilankęs grįžta ir vėl. Paprasčiausiai tokia paprasta ir tuo pačiu tokia nuostabi vietovė  verta pakartojimo.

Viešbučių Malagoje rezervacija

DĖMESIO! Ieškote geriausių viešbučių kainų Malagoje? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus ir sužinokite, kokios viešbučių kainos Malagoje. Rezervuokite čia!Booking.com

Video iš Malagos!

Malagos žemėlapis