Mursija lankytinos vietos

Mursija – lankytinos vietos

Ispanijos pietryčiuose esantis miestas – Mursija, atklydusius žavi savo ramybe, vietine kultūra ir nuostabiomis gamtos bei žmogaus sukurtomis vietelėmis.

Mursijos regionas keliautojus vilioja savo gausiais vaisių sodais, balto smėlio nesibaigiančiais paplūdimiais, įdomiomis lankytinomis vietomis bei šiltu ir saulėtu klimatu.

Nuostabi vieta poilsiui – tokiais žodžiais būtų galima pradėti pasakojimą apie Mursijos miestą.

Mieste esantys restoranai ir kavinukės, Jums pasiūlys nuostabių Viduržemio jūros virtuvei priklausančių patiekalų. Jeigu keliaudami trokštate išragauti įdomiausius ir skaniausius šalies patiekalus, Jums tiesiog būtina paragauti daržovių pyragėlių. Pastel de Carne – daugiausiai pagyrų susilaukę mėsos pyragėliai.

Mursija lankytinos vietos

Mursijos uostas

Lankytinos vietos Mursijoje

Mursijoje lankytinų vietų ir pramogų apstu, tad pateikiame sąrašą iš kurio galėsite išsirinkti Jums labiausiai patikusias:

Mursijos katedra. Vienas populiariausių lankytinų vietų Mursijos mieste bei puikus baroko architektūros stiliaus pavyzdys. Katedros statybos užtruko net 300 metų, todėl iš ties taiklus posakis, kad šiame mieste niekas niekur neskuba. Pagrindinis bažnyčios fasadas papuoštas kolonomis bei skulptūromis. Priėjus arčiau atsiveria stulbinantis vaizdais, o jeigu įspūdžių dar negana, užlipkite į varpinę, kurios aukštis siekia net 93 metrus.

Automobilio nuoma Mursijoje

Real Casino de Murcia – dar vienas dėmesio susilaukiantis lankytinas objektas. Kadaise buvęs turtingo miesto elito susirinkimo vieta. Šioje vietoje privatus klubas veikia ir šiandien, tačiau galite užsisakyti ekskursiją ir apžiūrėti interjerą, freskas, gražų kiemą ir daug kitų dalykų.

Floridablanca sodai. Seniausias miesto parkas, kuriame prieglobstį ir atgaivą atranda keliautojai karštų vasarų metu. Čia galėsite pasivaikščioti parko takeliais, pasigrožėti gėlėmis ir žaliuojančiais medžiais.

Santa Clara la Real vienuolynas. Deja, ne visos vienuolyno patalpos atviros lankytojams, tačiau galėsite apžiūrėti muziejų bei pasigrožėti pastato architektūra. Pastebėsite ir islamo stiliaus architektūros detalių tokių, kaip pasagos formos arkos.

Mursijos archeologijos muziejus. Šioje Mursijos lankytinoje vietoje laiką maloniai praleis tie, kurie domisi istorija ir žavisi archeologiniais radiniais. Muziejuje rasite romėnų ir maurų radinių kolekcijas.

Terra Natura Murcia – zoologijos sodas, kuriame gyvūnus rasite ne narvuose, įrengtose buveinėse, kurios labai panašios į natūralią aplinką. Be abejonės ši vieta vertinama dėl humaniško požiūrio į gyvūnus. Atvykę čia pamatysite gausybę rūšių žinduolių, paukščių, kai kurias nykstančias rūšis tokias, kaip rudasis lokys. 

Carrascoy ir El Valle regioninis parkas. Pavažiavę vos 6 kilometrus už miesto, rasite nuostabų gamtos parką, kuriame galėsite pasivaikščioti kvapniais ir vaizdingais takeliais.

Mursija lankytinos vietos

Mursijos gamta

Ieškote įspūdingų vaizdų? Aplankykite vieną iš labiausiai stulbinamų šio regiono vaizdų Mar Menor – druskos ežerą, kuris kartais pavadinamas gamtos sukurtu stebuklu. Čia atvykę galėsite ne tik pailsėti, bet ir užsiimti aktyvia veikla, vandens sportu. 

Taip pat pasigrožėkite La Manga nerija, žemės ruožas skiriantis Viduržemio jūrą nuo jau minėtojo druskos ežero. Ši vieta kasmet pritraukia vis daugiau turistų, kurie atvyksta čia dėl siūlomų linksmybių, nuolatos šilto vandens, saulėto oro ir nekasdienių vaizdų.

Viešbučių Mursijoje rezervacija

DĖMESIO! Ieškote geriausių viešbučių pasiūlymų Mursijoje? Peržiūrėkite geriausius pasiūlymus ir rezervuokite kol dar yra laisvų kambarių jūsų norimame viešbutyje!Booking.com

Jeigu norite iš atostogų Ispanijoje parsivežti iš ties nepamirštamus įspūdžius, turėtumėte pavakaroti vietinių ispanų draugijoje. Nustebsite ir kartu būsite sužavėti jų temperamentu ir nepaliaujamu noru linksmintis. Jų draugijoje iš ties susipažinsite su Mursijos regiono kultūra. 

Taip pat jeigu jau atvykote į Mursiją, turėtumėte išsiruošti į žygį kalnuose. Nepraleiskite šanso pasivaikščioti kalnų takeliais ir pasisemti energijos ir puikios nuotaikos visiems metams. Beje maršrutų rasite įvairių, tad nenusiminkite, jeigu esate nepatyręs žygeivis. 

10 lankytinų vietų Mursijoje!

Mursijos žemėlapis