Teidės ugnikalnis

Teidės ugnikalnis Tenerifėje

Tenerifė yra pati didžiausia sala iš visų septynių Kanarų salų. Jos kilmė yra vulkaninė, tad dažnas lanko Teidės ugnikalnį ne tik dėl gamtos šėlsmo, tačiau ir dėl gražių nuotraukų, įspūdingo vaizdo.

Teidės ugnikalnio aukštis siekia beveik 4 000 metrų, tad tai yra trečias pagal dydį ugnikalnis, kurį galima rasti saloje.

Ir nors paskutinį kartą ugnikalnis buvo išsiveržęs tik 1909-ais metais, tačiau vis dažniau pakalbama apie tai, kad reikia daugiau dėmesio skirti šiam ugnikalniui, intensyviau stebėti jo pokyčius, kad vėliau nebūtų per vėlu.

Automobilio nuoma Tenerifėje

Teidės nacionalinis parkas

Teidės ugnikalnis yra Teidės Nacionaliniame parke. Tai yra vienas dažniausiai lankomų parkų visame pasaulyje, tad jeigu norite pamatyti gamtos didybę bei grožį – šis parkas yra kaip tik Jums. Ir nors šis parkas dažnai yra vienas pagrindinių lankytinų objektų Tenerifėje, tačiau papildomai norime priminti, kad saloje yra labai daug nuostabių paplūdimių kuriuose galėsite maloniai ilsėtis po ilgo pasivaikščiojimo po parką.

Teidės ugnikalnis Tenerifėje

Teidės ugnikalnis

Teidės ugnikalnis – kainos

Teidės ugnikalnio viršūnė dažniausiai pasiekiama keltuvu. Žinoma, yra sukurti takeliai turistams, kurie mėgsta žygius, tačiau į aukščiausią vietą patogiausia yra pakilti keltuvu. Ir nors ši pramoga nėra pigi – pirmyn ir atgal pasikėlimas kainuoja 25 eurus, tačiau tikrai verta, kadangi atsivėręs vaizdas atims žadą.

Tiesa, užkilus ten galėsite praleisti vieną valanda laiko, o nespėjus į nusileidimą su savo grupe – papildomi mokesčiai. Akivaizdu, kad malonumas nėra pigus, tačiau daugelis pabuvusieji tikina, kad verta.

Nepamirškite, kad tokiame aukštyje ne visi gerai jaučiasi, tad reikia įvertinti, ar Jums nebus slogu kvėpuoti.

Jeigu nenorite kilti keltuvu – tokiu atveju galima pasirinkti kelione transporto priemone ir tuo pačiu pėsčiomis. Automobiliu galite užkilti iki 2 200 metrų aukštį ir palikti transporto priemonę specialiai tam skirtoje aikštelėje. Toliau laikas itin pėsčiomis, tačiau tikrai toks žygis tinka ne visiems, reikalingas fizinis pasiruošimas.

Teidės ugnikalnis

Teidės ugnikalnis

Kopiant rasite ne vieną vietą, kur galima pasiilsėti, viešbučius ir tuo pačiu maitinimo vietas. Labai rekomenduojama kur nors sustoti nakvynei Tenerifėje. Tai tikrai paliks jums neišdildomą įspūdį.

Didelis privalumas keliauti su transporto priemonėmis, kadangi jų nuoma nėra labai brangi. Tuo pačiu nuomojami tik geros kokybės automobiliai, kurie turi reikalingus dokumentus ir garantuoja sėkmingą kelionę. Važiuojant per nacionalinį parką pamatysite išties daug labai nuostabių vaizdų, atsivers fantastiško grožio panoramos, norėsis fotografuoti kiekvieną metrą. Vaizdas išties labai nuostabus, tad pasirūpinkite šiltais drabužiais, gera avalyne ir leiskitės į nuostabų nuotykį.

Viešbučių Tenerifėje rezervacija

DĖMESIO! Ar žinote, kur rasti geriausius viešbučius pasiūlymus Tenerifėje? Peržiūrėkite, ką galime jums pasiūlyti ir rezervuokite geriausius kambarius, kol dar yra vietų!Booking.com

Galiausiai, pasiekus ugnikalnio viršūnę (nesvarbu kokiu būdu) tikrai prarasite amą, kadangi vaizdas – vertas milijono.

Kadangi viršūnė yra dantyta – vaikščioti reikia atsargiai, žiūrėkite sau po kojomis. Labai atsargiai, kadangi iš ugnikalnio paviršiaus garuoja sieringos dujos, kurių gylis siekia net iki 30 metrų aukščio. Nepamirškite rūpintis savimi ir aplink jus esančiais žmonėmis, laikykitės visų saugumo reikalavimų. Galiausiai, mėgaukitės, sustokite ir džiaukitės akimirka.

Taip pat labai svarbu įvertinti tai, kad esant viršūnėje reikalinga labai skirtinga apranga. Vasaromis karštis gali siekti net iki 40 laipsnių, kai tuo tarpu žiemos metu beveik jaučiamas minusas. Akivaizdu, kad be geros aprangos bei avalynė buvimas šioje nuostabioje vietoje taps komplikuotas, tad pasiruošimas yra būtinas.

Teidės ugnikalnis – vieta, kuri verta Jūsų apsilankymo. Kaip ir visa Tenerifė, kuri yra tokia stebuklinga, tokia jauki, tokia įvairi tuo pačiu tokia šilta. Būtent tokia, kokios labiausiai nori lietuviai.

Pažiūrėkite video iš Teidės ugnikalnio!

Teidės ugnikalnio vieta žemėlapyje