Viešbučiai Maljorkoje

Viešbučiai Maljorkoje

Maljorka – tai visiems gerai žinomas ir vienas populiariausių kurortų pasaulyje. Keliautojus Maljorka vilioja savo nuostabaus grožio Viduržemio jūros paplūdimiais, ispaniška kultūra, įdomios lankytinos vietos, nuostabiu uolėtu kraštovaizdžiu. Ši sala – tai idealus pasirinkimas tiek keliaujantiems su visa šeima ir ieškantiems ramesnės vietelės poilsiui, tiek atostogaujantiems draugų kompanijoje ir mėgstantiems naktinį gyvenimą. Ieškantiems pigesnių atostogų krypčių, Maljorkos sala taip pat tinkamas pasirinkimas. Svarbiausia – keliauti ne brangiausiais mėnesiais, t.y. pigiausia į Maljorką vykti rugsėjo-balandžio mėnesiais. Jeigu svarstote, kokią nakvynės vietą išsirinkti, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ar viešbutis labai nutolęs nuo oro uosto. Kad išsirinkti būtų lengviau, siūlome kelias nakvynės idėjas Jūsų atostogoms.

Viešbučiai MaljorkojeBooking.com

Hotel Roc Linda 3* viešbutis yra įsikūręs Plaja de Palma kurorte. Vieta itin patogi, kadangi vos už 2 km rasite Palmos uostą. Šiek tiek toliau reikės vykti norinti pasiekti Palmos miestą – 9 km. Šis viešbutis laikomas vienu pigiausiu, tačiau pusryčiai čia tikrai geri, o ir paplūdimys vos už 500 metrų. Kambariuose yra visi reikiami patogumai komfortiškoms atostogoms – veikia kondicionieriai, yra atskiri vonios kambariai, televizoriai. Lauke veikia baseinas, yra teniso, mini golfo aikštelės. Viešbutyje taip pat rasite barą ir restoraną, kuriame galėsite paskanauti įvairių patiekalų.

Hotel Caballero 4* – tai vienas populiariausių viešbučių saloje. Jo vieta itin patogi atostogautojams – vos už 2 km yra oro uostas bei visai netoliese išvysite nuostabų besidriekiantį paplūdimį. Tai itin dažnas pasirinkimas šeimoms, kurios kartu su vaikais nori daug laiko praleisti paplūdimyje. Maistas taip pat čia giriamas. Restorane galėsite paskanauti Viduržemio regiono patiekalų bei kas rytą mėgautis gardžiais pusryčiais. Tiesa, norintiems pasinaudoti interneto paslaugomis, teks papildomai sumokėti. Kambariai erdvūs ir patogūs, o lauke galėsite atsigaivinti baseine. Buvę šio viešbučio svečiai, Hotel Caballero vertina daugiau nei 8.

Viešbučiai Maljorkoje

Holiday Park Santa Ponsa 3* – tai vienas pigesnių pasirinkimų Maljorkos saloje. Viešbutis įsikūręs vos už kelių minučių nuo Santa Ponsos paplūdimio. Viešbutyje veikia lauko baseinas, terasa bei netoliese įsikūręs prekybos centras. Keliautojai gauna ekonomiškus, tačiau patogius apartamentus su atskirais vonios kambariais bei virtuvėlėmis. Viešbutyje galėsite tiek pailsėti, tiek smagiai praleisti laiką – rengiamos dieninės ir vakarinės programos, vyksta kepsnių vakarėliai bei karaoke vakarai. Vos už 20 minučių kelio pasieksite ir oro uostą. Viešbutis vertinamas beveik 9. 

Inturotel Esmeralda Park 3* – šis viešbutis Booking.com paieškų sistemoje vertinamas beveik 9. Viešbutis įsikūręs pačiame Cala Esmeralda paplūdimyje, todėl puikiai tinka keliaujančioms šeimoms. Keliautojai itin vertina personalo paslaugumą, švarius ir jaukius kambarius bei nuostabų vaizdą. Numeriuose yra virtuvėlės. 

Valentin Playa de Muro 3* – tai vasarnamių kompleksas, kuris įsikūręs nuostabaus pušyno apsuptyje. Paplūdimys yra vos už 250 metrų. Pačiame komplekse rasite pramogas, skirtas jaukiam poilsiui – veikia sūkurinė vonia, baseinas, bevielis internetas. Ketinantys pasinaudoti viešuoju transporto, visai netoliese suras autobusų stotelę, o išsinuomoję automobilį – nemokamą stovėjimo aikštelę. Vasarnamyje taip pat rasite visus patogumus – virtuvėlę su buitine įranga, terasą, kondicionierius, svetainę. Savitarnos restorane galėsite paragauti bei sočiai pavalgyti Viduržemio regiono patiekalų.

Hotel Astoria Playa Adults Only 4* – tai viešbutis skirtas keliautojams, ieškantiems šiek tiek daugiau prabangos. Booking.com sistemoje šio viešbučio vertinimas siekia daugiau nei 9. Šis viešbutis yra skirtas tik suaugusiems. Vos už 250 metrų išvysite paplūdimį, o pačiame komplekse surasite 2 lauko baseinus, poilsio zoną, sūkurines vonias, lauko terasas. Mėgstantieji pramogauti čia galės dalyvauti rengiamuose bendruose užsiėmimuose, vakaris galės mėgautis gyvos muzikos vakarais ir kitais pasirodymais. 

Viešbučių Maljorkoje nemokama rezervacijaBooking.com